Nowy Seat Ibiza jako najlepsze auto 2017 w

1
653
Nowy Seat Ibiza

Nowy Seat Ibiza nagrodzony przez brytyjski magazyn “Auto Express”

Nowy Seat Ibiza z nagrodą “Auto Express” jako najlepsze auto 2017 roku w segmencie Supermini. Jest to pierwszy sukces hiszpańskiego modelu, a przecież dopiero co pojawił się na rynku. Wcześniej Seat otrzymał w tym plebiscycie nagrody także dla SUV-a Ateca oraz Alhambry.

Nowy Seat Ibiza

 

Co tu dużo pisać … Ibiza jest kultowym samochodem i najlepiej sprzedającym się modelem hiszpańskiej marki od wprowadzenia jej na rynek w 1984 roku. Jako piąta już generacja tego auta powraca w odświeżonym, nowoczesnym stylu – zbudowana została na zupełnie nowej platformie MQB A0 z imponującym pakietem rozwiązań technologicznych. Do tej pory podbiła serca ponad 5,5 milionom kierowców.

Nowy Seat Ibiza

Nowy Seat Ibiza

“Nowa Ibiza to urzekające auto z dojrzałością, której do tej pory nie doświadczyliśmy w tej klasie. Uwielbiamy przestrzeń, komfort, wyrafinowanie oraz styl tego modelu. Uwagę zwraca także atrakcyjna cena – to naprawdę niedrogi samochód do zakupu, jak i dalszej eksploatacji “- mówi Steve Fowler, redaktor naczelny „Auto Expressu”.

Nowy Seat Ibiza

Warto wspomnieć także, że informacja o wygranej Ibizy w “Auto Expressie” pojawiła się zaledwie dzień po debiucie SEAT-a Arony, która w salonach dealerskich ma pojawić się już w listopadzie. Jest ona zbudowana na tej samej platformie. Marka, której sprzedaż od początku roku wzrosła aż o 13,9%, zainwestowała rekordową kwotę 900 milionów euro w badania i rozwój obu modeli.

 

 Seat Ibiza 5 generacji to dynamika, styl i nowoczesność – PREMIERA!