bezpieczny zakup Suzuki Vitara Automat

2114

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Suzuki Vitara Boosterjet 4WD automat

bezpieczny zakup Suzuki Vitara Automat

Jeździliśmy różnymi odmianami modelu Vitara ale teraz był to bezpieczny zakup Suzuki Vitara Automat czyli mały SUV z automatyczną skrzynią biegów.  Vitara jest od wielu lat dobrze znana na naszym rynku i jest ceniona za bezawaryjność i dobre zachowanie na drodze. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego że to auto bije na głowę inne SUVy właściwościami terenowymi. Testowaliśmy poprzednią Vitarę w terenie, większość aut zapadała się w piasku zwłaszcza przy podjeździe pod górę tu nie ma tego problemu. Zobaczcie jak wyglądał test Vitary fascynujące, wręcz niewiarygodna lekkość. Auto ma jeden niewątpliwy atut, jest niesamowicie lekkie, do tej pory każde auto 4WD i to jeszcze podniesione musiało być ciężkie. Tu właśnie ta masa 1250kg jest największym atutem tego samochoduSuzuki Vitara Boosterjet Allgrip test w terenie 

bezpieczny zakup Suzuki Vitara Automat

bezpieczny zakup Suzuki Vitara Automat

Okazuje się że poza właściwościami terenowymi ta masa powoduje niskie zużycie paliwa, średnio można zmieścić się poniżej 7 litrów realnej konsumpcji. Biorąc pod uwagę że jest to auto z napędem na obie osie i jest to silnik benzynowy to bardzo dobry wynik. Dodatkowym atutem jest krótka droga hamowania, no i co za ty idzie małe zużywanie się i układu hamulcowego ale też i zawieszenia które nie musi dźwigać wielkiego ciężaru. Jak to wszystko wygląda posłuchajcie naszej audycji przygotowanej właśnie z tym modelem wyposażonym w automat. Automat jest szybki i choć ma jedynie 6 biegów to w zupełności jest to wystarczające. Silnik z którym jest sprzężony to oczywiście najnowszy produkt Suzuki czterocylindrowy BoosterJet z doładowaniem turbosprężarką. Moc 140KM oraz moment obrotowy rzędu 230Nm dostępny przy 2000 obr/min przy 1250kg masy auta daje fenomenalne właściwości jeśli chodzi o dynamikę. Chyba nie ma już sensu wybierać modelu  1600cm3 bez doładowania.

 

bezpieczny zakup Suzuki Vitara Automat 1

bezpieczny zakup Suzuki Vitara Automat 2

bezpieczny zakup Suzuki Vitara Automat 3

bezpieczny zakup Suzuki Vitara Automat 4

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia