Bezpieczny Zakup Renault Scenic dCi 130KM

258

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczny Zakup Renault Scenic dCi 130KM

Bezpieczny Zakup Renault Scenic dCi 130KM

Kupić czy nie? Bezpieczny zakup Renault Scenic dCi 130KM wyjaśni czy warto się nim zainteresować. Nowy Scenic jest w 2 wersjach wielkości nadwozia, zwykła i o zwiększonej długości, dzięki temu mieści 3 rząd siedzeń. My testowaliśmy tą krótszą, jest to mały VAN utrzymany bardziej w konwencji osobówki, takie podwyższone kombi. Wnętrze jest bardzo przestronne zważywszy na to że płyta podłogowa ma rozmiar Megane to jest różnica. Zaprojektowano wnętrze tak by wygospodarować maksymalną ilość miejsca dla pasażerów, do tego stopnia że bagażnik nie jest za duży. Z przodu siedzimy jak na auto typu VAN dość nisko natomiast na tyle wysoko by mieć dobrą widoczność w każdym kierunku. Drugi rząd siedzeń to nieporównywalnie większa ilość miejsca na nogi w porównaniu z Megane.

Renault Scenic dCi 130KM

To wszystko sprawia że mamy wrażenie jakbyśmy byli w samochodzie o rozmiar większym. Oczywiście dla tych co im jeszcze mało miejsca jest wersja Grand Scenic gdzie mamy tyle miejsca że można wstawić trzeci rząd siedzeń. Vany z reguły są ociężałe i prowadzą się trochę jak dostawczaki, ten jest wyjątkowo lekki dzięki temu zachowuje się jak normalna osobówka. Próbowaliśmy ostrego hamowania w zakręcie gdzie większość vanów obraca się, tu jest bezpiecznie o ile auto nie jest załadowane blisko nośności maksymalnej. Silnik w egzemplarzu jest dobrze znany z innych modeli Renault, jest od paru lat produkowany wspólnie przez Renault i Nissana. Moc maksymalna 130 KM w czterocylindrowym dieslu o pojemności 1600 cm3 jest wystarczająca właśnie dzięki niskiej masie auta. Wyposażenie go w manualną skrzynię o sześciu przełożeniach pozwala utrzymać niską cenę ale lepsza byłaby skrzynia automatyczna. Jest pewien mankament, koła mające średnicę 21 cali wyglądają świetnie ale nie wiedzieć czemu opona ma jedynie 195mm szerokości a to chyba nie te czasy.

Bezpieczny Zakup Renault Scenic dCi 130KM 1

Bezpieczny Zakup Renault Scenic dCi 130KM 2

Bezpieczny Zakup Renault Scenic dCi 130KM 3

Bezpieczny Zakup Renault Scenic dCi 130KM 4

przeczytaj o Megane Renault Megane Grandtour GT dCi – szybkie kombi

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia