Hyundai i30 w teście Fleet Cars&Vans

221

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Hyundai i30 w teście

Hyundai i30 w teście Fleet Cars&Vans czy został doceniony?

Hyundai i30 w teście Fleet Cars&Vans. Czyli po krótce flotowe testy samochodów osobowych i użytkowych najchętniej kupowanych do firm organizowane przez redakcję Fleet. Ocenie przeszło 130 jurorów podlegały samochody biorące udział w 14 różnych kategoriach.

Hyundai i30 w teście

Nowy Hyundai i30 w teście okazał się najlepszym „średnim samochodem firmowym”.

O Nowym Hyundaiu i30 pisaliśmy już wcześniej na naszym portalu. Jest to flagowy model Hyundaia, który ma być zapowiedzią rozwoju marki na rynku europejskim. Dlatego też, Hyundai tworząc i30 Nowej Generacji starał się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferuje udogodnienia oparte na elektronice, indywidualizacji stylu i elastyczności.

Hyundai i30 w teście

„Nagroda dla nowego i30 nie jest dla mnie zaskoczeniem. Ponieważ to jeden z silniejszych aktualnie graczy w tym segmencie na naszym rynku. Docenili go profesjonaliści, którzy mieli okazję przekonać się o mocnych tronach i30 podczas 2-dniowych testów na torze w Kielcach. Jesteśmy pewni, że także kolejne odsłony tego modelu spotkają się z uznaniem, zarówno Klientów flotowych, jak i indywidualnych”. – mówił o wygranej Grzegorz Sokalski, Fleet Manager Hyundai Motor Poland.

Hyundai i30 w teście

Hyundai i30 w teście Fleet Cars&Vans

Nagrodzony w testach został Hyundai i30 Nowej Generacji w wersji hatchback. Jednak niedawno swój debiut w polskich salonach miała także wersja wagon. To nie koniec odmian z rodziny i30, do której w niedługim czasie ma dołączyć sportowa wersja N (produkcja ma rozpocząć się w połowie tego roku) oraz fastback, którego debiut planowany jest na początku 2018 roku.

Hyundai Santa Fe podbija Antarktydę

 

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia