Bezpieczny Zakup Citroen C-Elysee VTI 115KM

595

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczny Zakup Citroen C-Elysee VTI 115KM

Bezpieczny Zakup Citroen C-Elysee VTI 115KM

Jeszcze kilka lat temu a na pewno kilkanaście nadwozie typu sedan było najpowszechniejsze na rynku. Obecnie to SUVy i VANy są większością rynku, czasy się zmieniły i gusta się zmieniły. Niemniej jednak Citroen postanowił wrócić do korzeni, Bezpieczny Zakup Citroen C-Elysee VTI 115KM odpowie na pytanie czy to ma sens. Czy w obecnych czasach nadwozie typu sedan będzie cieszyło się zainteresowaniem. Manewr dyskusyjny, ryzykowny wręcz ale patrząc na ilość sprzedawanych egzemplarzy dramatu nie ma. Myślę że pewne rozwiązania i założenia przyjęte do utworzenia modelu były trafne. Auto ma być przede wszystkim tanie w zakupie ale też tanie w eksploatacji a to już trudniejsze zadanie. Jeśli do tego dołożymy niską awaryjność w tanim aucie to nie jest to zadanie łatwe.W pewnym sensie pomogła konkurencja przecierając szlaki.

Citroen C-Elysee VTi 115KM

Renault tworząc tanią markę w postaci Dacii postanowili upchnąć tam stare wygasające technologie których produkcja nie przystawała już do słowa avangarde. Takie technologie mają swoje dobre strony, produkcja już trwa więc nie pochłonie milionów. Ryzyko z awaryjnością z reguły jest przeszłością, choroby wieku dziecięcego to z reguły pierwsze dwa lata produkcji. Czyli mamy tanio i bezawaryjnie, jest to dobra droga bo nie wszyscy użytkownicy chcą płacić za rozwój. Nie wszyscy chcą być awangardą a jedynie chcą mieć tanie i bezawaryjne auto. Bo jeśli prowadzimy firmę to dla np. handlowca nie kupimy auta luksusowego a coś prostego i taniego w eksploatacji. Te założenia C-Elysee idealnie spełnia, zasięgając opinii w warsztatach niezwiązanych z producentem opinia mechaników jest bardzo przychylna. Auto jest mało awaryjne a usterki są łatwe i tanie w usunięciu.

Bezpieczny Zakup Citroen C-Elysee VTI 115KM 1

Bezpieczny Zakup Citroen C-Elysee VTI 115KM 2

Bezpieczny Zakup Citroen C-Elysee VTI 115KM 3

Bezpieczny Zakup Citroen C-Elysee VTI 115KM 4

a teraz coś z całkiem innej beczki Ford Mustang Fastback GT 

nie każdy potrzebuje tanich rozwiązań.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia