Lato z Radiem i… Dacia

296

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Lato z Radiem

„Lato z Radiem”

Lato z Radiem to trasa koncertowa z wieloletnią tradycją organizowana przez Radiową Jedynkę. Sponsorem tegorocznej, 26. już edycji została Dacia, która już przygotowuje szereg dodatkowych atrakcji, dla tych, którzy planują spędzić letnie weekendy na imprezach z radiem.

Lato z Radiem

Trasa „Lata z Radiem” rozpoczęła się 24 czerwca i potrwa do 27 sierpnia. W tym czasie zostanie zorganizowanych 20 koncertów w różnych miastach Polski. Dodatkowe rozrywki zapewni Dacia, dzięki której miłośnicy motoryzacji będą mieli możliwość obejrzeć auta z najnowszej serii specjalnej Dacia Outdoor (m.in. modele Duster, Sandero, Logan i Lodgy). Dodatkowo pojawi się stoisko Dacii Duster Cup wraz z rajdową wersją Dustera. Dla dzieci również przewidziano dodatkowe animacje oraz konkursy.

Lato z Radiem

Dacia przygotowała również specjalny konkurs, w którym, podczas koncertów „Lata z Radiem” będzie można wygrać Dacię Sandero na weekend.

Zachęcam do przeczytania: Test Dacia Sandero 90TCe manual

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia