Bezpieczny Zakup VW Golf TDI DSG 150KM

283

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

VW Golf TDI DSG 150KM

Bezpieczny Zakup VW Golf TDI DSG 150KM

Czy najlepiej sprzedający się samochód w dziejach motoryzacji jest nadal atrakcyjny? czy Bezpieczny Zakup VW Golf TDI DSG 150KM jest sensowny? Patrząc na powolną ewolucję Golfa to Giorgietto Giugiarro miał nosa, do dziś bryła została zachowana. Właśnie ta powolna ewolucja zapewnia mu ciągłą popularność. Nie jeden producent zniszczył dobrze sprzedający się samochód wygibasami projektanta. Zwolennicy Golfa nie cenią go za awangardę ale za systematyczne ulepszanie zarówno techniczne jak i ekologiczne oraz technologiczne. Golf jest coraz szybszy, bardziej ekonomiczny i bezpieczniejszy. Przez dziesiątki lat urosło wielu konkurentów, wielu z nich już nie ma w produkcji a wielu nikt nawet nie pamięta. Obecne zmiany w ramach wersji VII są niewielkie ale znów pchające wózek o krok do przodu.

Pierwsza zmiana to zmiana zasilania silnika którym jest 2 litrowy turbodiesel, zmieniono układ paliwowy ale też sprężarkę i sterowanie. Okazało się że prędkość obrotową wału dla mocy maksymalnej można obniżyć do 3500 obr/min. Im niższe obroty wału silnika tym mniejsze zużycie paliwa ale też i wydłużona trwałość elementów pracujących. Wydajność systemu rośnie kiedy mieszanka ma więcej czasu na proces spalania a przy niższych obrotach jest go właśnie więcej. W takich warunkach mniej pojawia się tlenków azotu, spaliny są czystsze. Zastosowanie 7 biegowego automatu w miejsce sześciobiegowego też przyczynia się do tego. Auto na najwyższym biegu przy 2tys obr/min ma prawie 140km/h, do tej pory było to niespotykane. Nowy automat ma sprzęgła mokre więc ich trwałość będzie długa, myślę że w normalnych warunkach starczy tego na conajmniej 200tys km przebiegu a może i trochę więcej.

Bezpieczny Zakup VW Golf TDI DSG 150KM

Bezpieczny Zakup VW Golf TDI DSG 150KM 1

Bezpieczny Zakup VW Golf TDI DSG 150KM 2

Bezpieczny Zakup VW Golf TDI DSG 150KM 3

Bezpieczny Zakup VW Golf TDI DSG 150KM 4

zobacz golfa clubsport Bezpieczny zakup VW Golf GTI Clubsport

najszybszej wersji słynnego GTI o mocy 265KM, mocniejszy jest tylko GOLF R.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia