Tomarrowland z Mazdą

0
17
Tomarrowland z Mazdą

Pierwszy weekend Tomarrowland z Mazdą już za nami.

Tomarrowland z Mazdą czyli belgijski festiwal, który trzeci rok z rzędu postanowiła wesprzeć Mazda jako jedyny partner motoryzacyjny. Marka uznaje podobieństwo swojej filozofii Jinba Ittai z atmosferą panującą na Tomarrowland panuje niepowtarzalna atmosfera więzi między DJ‑ami a publicznością, jednoczącą się z nimi poprzez muzykę.

Tomarrowland z Mazdą

Marka na festiwalu stworzyła specjalną Strefę Mazdy dla gości specjalnych. Skąd rozciągał się niesamowity widok na główną scenę Mazda Sound Of Tomorrow Island, gdzie wystąpiła cala gama wykonawców. Wśród nich znalazł się Felix De Laet (alias Lost Frequencies), który twierdzi, że czerpie inspirację do tworzenia muzyki. Kiedy siedzi za kierownicą swojej Mazdy – w tym roku został ambasadorem marki na festiwalu. W zeszłym roku był on również opiekunem konkursu „Mazda Drives: The Sound Of Tomorrow”, podczas którego dj-e z całej Europy walczyli ze sobą o możliwość zaprezentowania jednego z sześciu setów na żywo. Teraz, zwyciężcy konkursu powrócili w roli gości Mazdy.

Festiwal Tomarrowland pierwszy raz odbył się w 2005 roku. Od tego czasu zyskał miano jednego z największych i najsłynniejszych festiwali muzycznych. Pięć razy z rzędu był wybierany najlepszym wydarzeniem w plebiscycie International Dance Music Awards, a bilety na to wydarzenie rozeszły się w kilka minut.

Zachęcam do przeczytania Mazda Design Award dla najlepszych z najlepszych