Dlaczego warto zainwestować w odtwarzacze wideo?

244

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Odtwarzacze wideo
Źródło: alcdn.com

Dlaczego warto zastanowić się nad zainwestowaniem w odtwarzacze wideo?

Artykuły, które pojawiają się w tym dziale są powiązane z tematyką car audio. Dlatego też może nasuwać się wam pytanie, czemu tym razem poświęcamy uwagę odtwarzaczom wideo. W końcu, car audio opiera się na muzyce, a do niej niepotrzebne są odtwarzacze tego typu. Chciałbym jednak, żebyście wysłuchali naszych argumentów. A sami szybko przekonacie się o tym, że tak właściwie zainwestowanie w odtwarzacze wideo może być naprawdę świetnym pomysłem. Z kilku powodów, które wymienimy poniżej. Proszę was o komentarze pod artykułem i informacje o tym z jakich odtwarzaczy wideo wy korzystacie. Chętnie dowiem się w co powinienem zainwestować.

Odtwarzacze wideo – świetne narzędzie do zapewnienia dzieciom rozrywki

Odtwarzacze wideo
Źródło: alcdn.com

Pierwsza rzecz, na którą pragnę zwrócić uwagę nie jest powiązana bezpośrednio z car audio lecz z praktyką. Długie podróże, są męczące dla dzieci. Zwłaszcza kiedy rodzice nie są w stanie zapewnić im odpowiedniego zajęcia. Odtwarzacze wideo, zwłaszcza te zamontowane w zagłówkach samochodu, załatwiają ten problem. W ten sposób można włączyć dzieciom bajkę, co skutecznie odwróci ich uwagę i zabije nudę przynajmniej na jakiś czas. Można także podłączyć do nich konsolę. Dzięki temu dzieci będą mogły w całości oddać się praktycznej zabawie, co sprawi że nawet podróż nad morze z południa polski, upłynie im bardzo szybko. Przydatne prawda? Aczkolwiek nie to jest dla nas najważniejsze.

Odtwarzacze wideo – możliwość oglądania teledysków etc.

Odtwarzacze wideo
Źródło: infoprodukt.pl

Nie wiem jak to wygląda u was, ale ja osobiście uwielbiam oglądać teledyski. Nie chodzi mi oczywiście o robienie tego w czasie jazdy. Mogłoby to źle wpłynąć na wasze wyniki na drodze, że tak powiem. Aczkolwiek już podczas jakiegoś postoju, na przykład na papierosa, to całkiem niezły wybór. Poza tym pasażerowie też będą mieli zajęcie. Odtwarzacze tego typu pomagają także w nawigacji pomiędzy albumami i wybranymi piosenkami, sprawiając że przy pomocy zaledwie kilku ruchów, znajdziemy wybrany utwór bądź album.

Odtwarzacze wideo po prostu dobrze się prezentują

Odtwarzacze wideo
Źródło: extreme-pc.pl

Obecnie, odtwarzacze wideo zwłaszcza te montowane w zagłówkach pojazdów nie są standardem. Z własnej obserwacji wiem, że wiele osób, wyjątkowo pozytywnie reaguje na taki dodatek, uznając go za wyznacznik wysokiego standardu. Oczywiście nie jest to regułą, ale fakt faktem, tego typu dodatki są miło widziane. Dlatego też, zastanówcie się nad tym czy zainwestowanie w nie, to nie jest przypadkiem bardzo dobry pomysł.

Odtwarzacze wideo – które wybrać?

Skoro już wiemy, że inwestycja w takie odtwarzacze, to świetny wybór zwłaszcza jeżeli mamy dzieci, to teraz wypadałoby się zastanowić w co warto zainwestować. Według mnie najlepszym wyborem będą:

Ferguson Cute 9 cena: 364 zł

Dobrze wykonany odtwarzacz zyskałby znacznie lepszą notę, gdyby był wyposażony w mocowanie (w komplecie zasilacz samochodowy). Uznanie za wyświetlacz o wyższej rozdzielczości (800×480 pikseli), a także za bogate wyposażenie. Słabsza strona: nieco ustępuje rywalom pod względem jakości dźwięku. Korzystna jest natomiast cena zakupu.

Funai PB1-M200 cena: 449 zł

Jedyny w teście odtwarzacz dostosowany do płyt Blu-ray. Najlepszy w teście, jeśli chodzi o jakość obrazu i dźwięku. Bardzo dobra jakość wykonania i świetna funkcjonalność (możliwość podłączenia internetu!). Jest jeden feler: w komplecie jest tylko zasilacz samochodowy. Zabrakło jakiegokolwiek mocowania do zagłówka. Bardzo korzystna cena.

Lenco DVP740 cena: 799 zł

W zestawie są dwa bardzo porządnie wykonane ekrany (na obu można oglądać co innego), mocowane do zagłówka przy użyciu pasków. Uznanie za wyposażenie: w komplecie są m.in. dwie pary słuchawek. Rozdzielczość matryc jest dość niska (ledwo 480×234 piksele). Jakość obrazu i tak w zupełności wystarczy do codziennego oglądania filmów. Podobnie dobrze oceniliśmy jakość dźwięku. Wart swojej ceny.

Jak widać, zainwestowanie w odtwarzacze wideo, mogą być całkiem dobrym wyborem, zwłaszcza dla rodziny, która wybiera się na wakacje. Takie multimedialne centrum rozrywki, idealnie nadaje się na rozmaite podróże. Dlaczego więc by nie zainwestować w taki produkt? Zastanówcie się nad tym, a tymczasem zapraszam was do lektury o:https://bezpiecznapodroz.org/renault-megane

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia