Jak uzyskać odszkodowanie rekolekcje – „Straty Życiowe” 2017

309

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

jak uzyskać odszkodowanie rekolekcje

Jak uzyskać odszkodowanie rekolekcje – „Straty Życiowe” 2017

Jak uzyskać odszkodowanie rekolekcje – „Straty życiowe” organizowane są przez Kancelarię Odszkodowawczą Vox Veritas przy współpracy z fundacją Anioł Pomocy oraz Stowarzyszeniu Pomocy Ofiarom Wypadków Samochodowych i Katastrof Komunikacyjnych „Przejście” . Jak sama nazwa wskazuje skierowane są one przede wszystkim do osób, które doświadczyły stratę bliskich osób,  utraciły sens życia w wyniku starcia z przeciwnościami losu albo zmagają się ze stratami z dzieciństwa.

Jak uzyskać odszkodowanie rekolekcje, co gdzie i jak?

 

jak uzyskac odszkodowanie rekolekcje

Rekolekcje kojarzą nam się zazwyczaj z czasem adwentu oraz Wielkiego Postu.  Teraz, w XXI wieku, w czasach, gdzie ludzie są zabiegani i nie mają na nic czasu, trudno znaleźć osoby, które w taki sposób pogłębiają swoją wiarę. Nie lubię stereotypów, tym bardziej w kraju chrześcijańskim, że jeśli człowiek jest wierzący, modli się i chodzi do Kościoła jest nudny, mało towarzyski i nie ma własnego życia.  Ale czy tylko o wiarę tutaj chodzi? Warto czasem się zatrzymać i docenić inicjatywy takie jak ta. Nowe doświadczenia. Nowi ludzie. Wyciszenie. Rekolekcje „Straty Życiowe” mają na celu zgromadzić osoby, z których każda w swoim życiu przeżyła zawód, utraciła kogoś lub coś co było dla niej wyjątkowo cenne. Pomysł fajny. Z jednego podstawowego względu. Ludzie spotykają się w jednym celu. I choć każda z historii jest inna , wszyscy mogą poczuć się zrozumieni i docenieni.

Warto wspomnieć, że te rekolekcje organizowane są już po raz 5. W tym roku odbędą się w dniach 29 września – 1 października w Sanktuarium Błogosławionej Karoliny Kózkównej w miejscowości Wal-Ruda (k. Tarnowa).  Cieszą się popularnością zarówno wśród młodzieży jak i  dorosłych. Liczba miejsc jest ograniczona , a koszt rekolekcji to 170 zł (z wyżywieniem i noclegiem).  Rezerwacja miejsca następuje po wpłacie na konto bankowe (numer konta na plakacie) zaliczki w wysokości 50 zł. Klienci kancelarii mogą uczestniczyć w rekolekcjach bezpłatnie. Serdecznie Zapraszamy !

 

Przeczytaj także: Jak uzyskać odszkodowanie – od czego zacząć?

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia