Fundacja Otylii Jędrzejczak otrzymuje kolejną pomoc

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Fundacja Otylii Jędrzejczak

Fundacja Otylii Jędrzejczak otrzymuje kolejną pomoc

Otylia Jędrzejczak jest znaną polską pływaczką, która niejednokrotnie triumfowała na olimpijskim podium. Po zakończeniu kariery sportowej polska Mistrzyni założyła fundację, która wspiera młodych utalentowanych pływaków, przyznaje stypendia młodym sportowcom oraz organizuje liczne projekty sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Fundacja Otylii Jędrzejczak pozwala łączyć naukę z rozwojem kariery sportowej. Dzięki wsparciu sponsorów fundacja ma środki, aby każdego roku wesprzeć tysiące młodych, uzdolnionych osób. Tym razem do darczyńców fundacji przystąpił koncern Renault.

Fundacja Otylii Jędrzejczak – darczyńcy chętnie wspierają akcję

Fundacja Otylii JędrzejczakRenault Polska dołączyło do listy marek, które wspierają fundację polskiej Mistrzyni. Francuski koncern użyczy Fundacji Otylii Jędrzejczak samochodu dostawczego Renault Trafic Furgon Pack Clim 2,9t w wersji L2H1 z silnikiem dCi 120. Organizacja na razie otrzyma auto na okres czterech miesięcy. Wydaje się, że w fundacji tego typu auto nie jest potrzebne? Z pewnością będą dziesiątki sytuacji, w których prezent od Renault okaże się niezastąpiony.

Fundacja Otylii Jędrzejczak – samochód od Renault na pewno się przyda

Fundacja Otylii JędrzejczakAuto będzie przydatne m.in. do przewożenia sprzętu podczas Otylia Swim Tour oraz III Mikołajkowej Olimpiady Pływackiej o Puchar Otylii Jędrzejczak. W najbliższych tygodniach fundacja planuje odwiedzić pływalnie w sześciu miastach w Polsce. Zostaną tam zorganizowane spotkania z młodzieżą w wieku 9-14 lat, a także z opiekunami i trenerami. To jedna z niewielu okazji, aby porozmawiać, wymienić się doświadczeniami oraz stworzyć plan rozwoju Tego typu warsztaty pokazują młodym ludziom, jak ważne są nie tylko regularne treningi i poprawa wyników, lecz także nauka i życie prywatne. Otylia Jędrzejczak, jako ikona polskiego pływania pokazuje i uczy, w jaki sposób rozwijać swoją karierę, aby osiągać jak najlepsze wyniki.

Renault Trafic pozwoli nam przewieźć sprzęt niezbędny do przeprowadzenia zajęć – mówi Otylia Jędrzejczak, założycielka Fundacji Otylii Jędrzejczak i mistrzyni olimpijska w pływaniu. Fundacje to organizacje, w których pieniędzy jest zawsze za mało. Jeśli więc znajduje się darczyńca, który chce pomóc, jest to nie tylko rodzaj promocji, lecz przede wszystkim realna pomoc dla potrzebujących. Inwestycja w dzieci i młodzież jest jedną z niewielu inwestycji, które zawsze się zwracają.

Fundacja Otylii Jędrzejczak – Renault chętnie wspiera potrzebujących

Fundacja Otylii JędrzejczakDyrektor Komunikacji Renault (Terytorium) East, Agata Szczech przyznaje, że tego typu działania wpisują się w politykę społecznej odpowiedzialności firmy. Renault Polska nie pierwszy raz angażuje się charytatywnie i przekazuje środki potrzebującym. Fundacja Otylii Jędrzejczak to dowód dla młodych ludzi, że warto rozwijać swoje pasje i wierzyć w swoje możliwości. Sztab specjalistów uczy młodych, w jaki sposób łączyć życie prywatne z zawodowym i nie zwariować. Jest to bardzo ważne, ponieważ wiele młodych osób ma problem ze znalezieniem własnej drogi, organizacją czasu i pogodzeniem wielu aspektów życia. Praca z fundacją to nie tylko wsparcie finansowe, lecz także pomoc wielu specjalistów. Udział w warsztatach organizowanych przez fundację przynosi młodym długofalowe korzyści i pokazuje im, że możliwe jest połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Brak postów do wyświetlenia