Bezpieczny Zakup VW Golf TDI DSG Alltrack oraz Passat Variant 4motion

470

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

VW Golf TDI DSG Alltrack

Bezpieczny Zakup VW Golf TDI DSG Alltrack oraz Passat Variant 4motion

Volkswagen dzięki niezliczonej ilości marek jakie posiada w swojej ofercie jest numerem jeden w Polsce pod względem sprzedaży samochodów osobowych. Bezpieczny Zakup VW Golf TDI DSG Alltrack oraz Passat Variant 4motion to porównanie 2 topowych wersji flagowych modeli ze znaczkiem VW. Choć to Skoda najlepiej się sprzedaj z modelem Octavia to jednak VW jest najbardziej interesujący na naszym rynku pośród oferty koncernu.  Jeszcze w czasach PRLu kiedy rodacy powracali z emigracji zarobkowej z reguły przyprowadzali używane golfy i passaty bo były tanie i trwałe czyli na naszą kieszeń. Teraz mam wrażenie że produkty VW nam trochę odjechały pomimo że zasobność polskiego portfela znacznie wzrosła. Obecnie Volkswageny są pół kroku od klasy premium choć patrząc na takie modele jak Arteon to chyba już tam są.

Bezpieczny Zakup VW Golf TDI DSG Alltrack oraz Passat Variant 4motion
kto by przypuszczał że Passat ma mniejszy bagażnik od Golfa(wersje Variant

Niestety w naszym przypadku Volkswagen nie do końca jest samochodem dla ludu jak pierwotnie było to zakładane. Niemniej jednak Golf po pierwszym półroczu 2017 jest na 4 miejscu pod względem ilości sprzedanych egzemplarzy.  Trend na rynku jest taki że auta stają się coraz bardziej luksusowe a ludzie jak widać kupują ich coraz więcej. Pomimo powszechnego uwielbienia dla SUVów to auta kombi jak w naszym teście cieszą się ciągle dużym uznaniem bo po prostu są praktyczne. Pomimo większej ceny to Passat w kombi sprzedaje się lepiej od Golfa, kiedyś w Niemczech wersja kombi Passata sprzedawała się lepiej od sedana. To przejaw coraz bardziej praktycznego podejścia kupujących do aut. Wygląd spada na dalszą pozycję. Posłuchajcie zatem jakie  są między nimi różnice. Największym zaskoczeniem jest fakt większego bagażnika w Golfie, może jedynie o kilkanaście litrów ale jednak Passat wydaje się dużo większy. Passat natomiast w tej 240KM wersji jest prawdziwym ekspresem.

Bezpieczny Zakup VW Golf TDI DSG Alltrack oraz Passat Variant 4motion
VW Golf TDI DSG Alltrack czyli kombi podniesione o 3cm

Bezpieczny Zakup VW Golf TDI DSG Alltrack oraz Passat Variant 4motion 1

Bezpieczny Zakup VW Golf TDI DSG Alltrack oraz Passat Variant 4motion 2

Bezpieczny Zakup VW Golf TDI DSG Alltrack oraz Passat Variant 4motion 3

Bezpieczny Zakup VW Golf TDI DSG Alltrack oraz Passat Variant 4motion 4

przeczytaj Bezpieczny Zakup VW Golf TDI DSG 150KM

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia