Prezes TVP Jacek Kurski – stłuczka rządowego auta

555

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Prezes TVP Jacek Kurski – Kiedy poznamy sprawę w sprawie wypadku?

Prezes TVP Jacek Kurski - flagiCzytając oświadczenie TVP, można śmiało stwierdzić, że komunikat miał na celu wybielenie rządowych pracowników oraz zrzucenie winy. Opinia policjantów na miejscu zdarzenia oraz relacje świadków to za mało dla przedstawicieli telewizji? Spółka ogłosiła, że podejmie stosowne informacje w związku z zamieszczonymi fałszywymi informacjami. Nie wiadomo jednak, dlaczego stwierdzono, że opublikowane relacje są fałszywe oraz nie wyjaśniono wszystkich kwestii.

W prowadzonym śledztwie z pewnością kluczowe okażą się zeznania uczestników kolizji. Prezes TVP Jacek Kurski będzie musiał przedstawić swoją wersję wydarzeń. Z pewnością jego zeznania, jako pasażera rządowego samochodu mogą okazać się najważniejsze w wyjaśnieniu sprawy. Kiedy możemy spodziewać się wyników śledztwa? Na razie nie wiadomo. Możemy mieć jednak nadzieję, że postępowanie będzie prowadzone znacznie sprawniej niż w przypadku innych wypadków z udziałem rządowych samochodów.

Prezes TVP Jacek Kurski – kiedy fala wypadków rządowych ustanie?

Prezes TVP Jacek Kurski Sprawa wypadku samochodowego TVP może wydawać się błaha i prozaiczna. Jacek Kurski wracał z festiwalu w Opolu, wokół którego było mnóstwo kontrowersji. Co więcej, jest to kolejne zdarzenie drogowe z udziałem rządowej floty a jeden z kluczowych przedstawicieli władzy chował się lub oczekiwał za drzewami.

Nie możemy jednak zapominać, że niezależnie od ilości dziwnych zbiegów okoliczności, absurdów i humorystycznych wątków, cały czas sprawa kolizji rządowych samochodów pozostanie nierozwiązana. Dlaczego kierowca nie włączył kierunkowskazu? Zapomniał? Nie ma takiego zwyczaju? A może powód tego jest jeszcze inny? Obserwując to z boku, problem wydaje się bardzo prosty: lekkomyślność i brak rozwagi na drodze. Czy władze w końcu zajmą się problemem i postarają się go rozwiązać? Bez wątpienia jedynym, najszybszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem byłyby kamery monitorujące jazdę rządowej floty oraz realne wyciąganie konsekwencji od sprawców.

Przeczytaj również:

Wypadek wiceministra Zielińskiego

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia