Bezpieczny Zakup Skoda Octavia TSI DSG 150KM

293

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczny Zakup Skoda Octavia TSI DSG 150KM

Bezpieczny Zakup Skoda Octavia TSI DSG 150KM

Skoda od lat jest numerem jeden w Polsce a Octavia najlepiej się sprzedającym modelem. Bezpieczny Zakup Skoda Octavia TSI DSG 150KM pokazuje najbardziej naturalną konfigurację tego modelu, no może zamiast automatu dwusprzęgłowego lepiej schodzi manual. Gdyby tak automat był trochę tańszy to pewnie on byłby na topie, kiedyś wszyscy się wystrzegali takich skrzyń. Niestety ich awaryjność i szorstkość działania odstręczała potencjalnych nabywców, odsprzedaż używanego auta z takim automatem była kłopotem. 10 lat temu ich awaryjność była legendarna, prawie żadna nie była w stanie wytrzymać 150tys bez remontu. Niestety remont kosztował ok 10tys zł czyli czasem 3 część auta używanego. Teraz skrzynia jest dopracowana i ma 7 przełożeń a sprzęgła są mokre więc pracują delikatnie, szybko i bezawaryjnie. Siemiobiegowa skrzynia zapewnia mniejsze zużycie paliwa niż manual i jest na prawdę przyjemna w eksploatacji.

Bezpieczny Zakup Skoda Octavia TSI DSG 150KM
Skoda Octavia TSI DSG 150KM czyli najpopularniejsza konfiguracja. fot. Paweł Kubalski

Silnik 1400 turbo z bezpośrednim wtryskiem benzyny też jest już bezawaryjny a kiedyś różnie to bywało. Cała tajemnica Volkswagena w budowaniu swojej pozycji to powolna ewolucja i eliminowanie słabych punktów. Jak widać to działa, działa przede wszystkim masówka i obniżanie kosztów jednostkowych. Zespół napędowy jaki mamy w Skodzie Octavia TSI DSG 150KM jest montowany nie tylko w innych modelach Skody. Można spotkać go w Seacie, Audi i Volkswagenie prawie we wszystkich modelach. Ten zespół jest produkowany w milionach egzemplarzy więc po latach unowocześnień w postaci małych kroczków stał się na prawdę dobry i bezawaryjny. W przypadku Skody dochodzi jeszcze umiarkowana cena która miażdży konkurencję niezawodnością i relacją jakości do ceny. Octavii nie trzeba zachwalać, nic nadzwyczajnego, po prostu dobre auto.

Bezpieczny Zakup Skoda Octavia TSI DSG 150KM 1

Bezpieczny Zakup Skoda Octavia TSI DSG 150KM 2

Bezpieczny Zakup Skoda Octavia TSI DSG 150KM 3

Bezpieczny Zakup Skoda Octavia TSI DSG 150KM 4

Bezpieczny Zakup Skoda Octavia TSI DSG 150KM 5

zobacz też Bezpieczny Zakup Skoda Octavia Scout 1.6 tdi

Paweł Kubalski

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia