Maciej Dreszer — kierowca wyścigowy z dublerem

403

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Maciej Dreszer – gdzie będziemy mogli spotkać jego podobiznę?

Na pewno nie zabraknie imprez, podczas których figura woskowa Maćka Dreszera okaże się przydatna. Bardzo możliwe również, że tak jak podczas imprezy InterCarsSą przynajmniej dwa powody, aby odwiedzić stoiska Michelin i Moog podczas 16. Targów Inter Cars, Maciek będzie występował w duecie ze swoim dublerem. Dwóch Dreszerów i dwie autentyczne wyścigówki z homologacjami NASCAR. To musi robić wrażenie!

Maciej Dreszer — Czy dubler jest do niego naprawdę podobny?

Maciej DreszerWoskowa podobizna kierowcy została stworzona przez twórców, którzy na stale współpracują z Muzeum Figur Woskowych w Krakowie. Podobno podobieństwo jest bardzo dużo i nie sposób nie rozpoznać, kogo figura przypomina. Z pewnością jednak fani Maćka Dreszera będą musieli ocenić dzieło samodzielnie. Po zakończeniu imprezy InterCars na pewno w sieci nie zabraknie zdjęć, na których zadowoleni fani prezentują się z dwom Dreszerami na jednym zdjęciu. 16. Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów, to wydarzenie skierowane do osób związanych z szeroko rozumianą branżą motoryzacyjną. Stoiska mają tam wszystkie najważniejsze firmy związane z tym obszarem rynku i nie tylko.

Pośród wielu atrakcji na targach, na pewno figura woskowa Dreszera będzie jedną z tych, na którą odwiedzający będą czekać najbardziej. Czy będzie trudno, aby rozpoznać, który jest prawdziwy, a który z wosku? Jak widać na zdjęciu, woskowa figura jest naprawdę bardzo podobna do Maćka.

Maciej Dreszer — jeden z najbardziej utalentowanych młodych kierowców.

Sezon 2016 skończył na 2 miejscu w GT4 European Series, jadąc bolidem KTM X-BOW GT4. W 2015 roku, ścigając się wyścigówką BMW, zwyciężył w europejskim pucharze BMW M235i Racing Cup oraz zdobył tytuł Wicemistrza Świata w prestiżowej serii wyścigów długodystansowych 24H International Endurance Series. Był najmłodszym zawodnikiem, który wystartował i wygrał wyścig na Nürburgringu, zwanym „Zielonym Piekłem”. Dodatkowo, jako jedyny Polak posiada licencję wyścigową uprawniającą do startów na tym torze. Imponują nie tylko osiągnięcia Maćka, ale także jego zaangażowanie w pozasportowe inicjatywy – m.in. udział w kampaniach społecznych bezpiecznej jazdy.

Przeczytaj również:

Przezes TVP Jacek Kurski – stłuczka rządowego auta

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia