Bezpieczny Zakup Renault Clio RS 220 Trophy

305

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczny Zakup Renault Clio RS 220 Trophy

Bezpieczny Zakup Renault Clio RS 220 Trophy

Nie każdy miłośnik sportowych aut musi rzucać się w oczy swą zabawką, nie każdy musi mieć napęd 4×4 jak w Subaru czy ośmiocylindrowy silnik jak w AMG. Clio RS Trophy wygląda dość niepozornie, kilka skromnych atrybutów wersji specjalnej jest na tyle delikatna że nie zdradza faktów. Od zwykłego Clio odróżnia go większa felga bo 18 cali, mini spojler nad tylną szybą, dyfuzor pod tylnym pasem. Światła w pełni ledowe oraz kształt świateł do jazdy dziennej, wyglądają jak szachownica z flagi starterskiej. Najpoważniejszym wyróżnikiem są dwie rury wydechu tytanowego Akrapovic brzmiące prawdziwym brzmieniem sportowego wydechu. Nie ma udawanego dźwięku w kabinie płynącego z głośników, tu jest sportowy motor i sportowy wydech, wszystko 100% realu. Bezpieczny Zakup Renault Clio RS 220 Trophy pokazuje prawdziwe oblicze małego potworka, jego prawdziwe możliwości.

Renault jest jedną z najbardziej zasłużonych marek samochodowych dla motosportu. W F1 w kategorii konstruktorów silników Renauld ma 12 tytułów mistrzowskich oraz dwa jako zespół fabryczny. Dla ułatwienia dodam że Mercedes ma 3 a BMW ani jednego, niestety Renault nigdy nie miało parcia do produkcji supersamochodów. Megane i Clio w wersji RS Trophy to najbardziej ekstremalne pojazdy dedykowane do szerszej rzeszy odbiorców. To co wyróżnia poza silnikami to oczywiście układ zawieszenia, jest on perfekcyjnie zestrojony. Jadąc autem 120-140km/h możemy lawirować między autami, czujemy ponadnormalną trakcję, samochodu nie da się wyprowadzić z przyczepności. Najciekawsze jest to że przy 200km/h kiedy większość dużych aut staje się niepewna w szybkiej zmianie toru jazdy to ten mały potworek jest po prostu stabilny, niebezpiecznie stabilny. Po jeździe nim możemy zatracić czujność w normalnym aucie i dzwon gotowy, pamiętajcie!!!

Bezpieczny Zakup Renault Clio RS 220 Trophy skrzynia edc
Bezpieczny Zakup Renault Clio RS 220 Trophy z wydechem Akrapowitz, fot. Paweł Kubalski

 Bezpieczny Zakup Renault Clio RS 220 Trophy 1

Bezpieczny Zakup Renault Clio RS 220 Trophy 2

Bezpieczny Zakup Renault Clio RS 220 Trophy 3

Bezpieczny Zakup Renault Clio RS 220 Trophy 4

Bezpieczny Zakup Renault Clio RS 220 Trophy 5

Zobacz łagodną wersję Clio w postaci GT Line z prawie połowę słabszym silnikiem.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia