Zaproszenie na II Międzynarodowe Targi EkoFlota

238

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

II-miedzynarodowe-targi-ekoflota

Zaproszenie na II Międzynarodowe Targi EkoFlota

O wydarzeniu, które będzie miało miejsce już w ten weekend pisaliśmy w ostatnim artykule II Międzynarodowe Targi EkoFlota – wywiad z Piotrem Wielgusem organizatorem targów. Dziś mamy przyjemność zaprosić każdego z Was, zainteresowanego motoryzacją, nowymi rozwiązaniami i ekologicznymi technologiami przyszłości na wydarzenie, które poświęcone będzie innowacyjności, ekologii i mobilności.

Zaproszenie na II Międzynarodowe Targi EkoFlota – dla kogo?

W trakcie targów prezentowane będą samochody elektryczne i hybrydowe, które oprócz podziwiania, można będzie także testować.  Dodatkowo swoją polską premierę będzie miał Jaguar I-PACE w wersji koncepcyjnej. II Międzynarodowe Targi EkoFlota obfitować będą w wiele atrakcji dla uczestników m.in. Strefa z grą edukacyjną ” Zwierzak za kierownicą”, Turniej EkoDrift, nauka ecodrivingu , strefa foodtracków oraz strefa dla dzieci. 6 października odbędzie się Dzień biznesowy, na który zaproszeni są wszyscy profesjonaliści w branży. W sobotę, drugiego dnia targów organizowany jest dzień dla wszystkich. Dzień Otwarty to nowość tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów EkoFlota. Gośćmi specjalnymi będą znane postacie związane z motoryzacją, w tym popularny YouTuber Kickster oraz Wicemistrz Polski w rajdach Samochodowych Jakub ‘Colin’ Brzeziński, który będzie woził zwiedzających samochodem elektrycznym. Ponadto, organizatorzy szykują więcej atrakcji i konkursów specjalnie dla gości Targów EkoFlota. Imprezę poprowadzą znani z anteny TVN Turbo Adam Kornacki i Rafał Jemielita. Organizator zaprasza wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi technologiami, motoryzacją i „zielonym” stylem życia.

Zaproszenie na II Międzynarodowe Targi EkoFlota – gdzie i kiedy?

Wydarzenie odbędzie się w dniach 6-7 października w Centrum Targowo-Konferencyjnym przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Wstęp na oba dni targów jest bezpłatny. Bezpłatna rejestracja uczestników, aktualności, program targów i konferencji E-Mobility oraz dodatkowe informacje dostępne są na stronie www.targiekoflota.pl

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy 🙂

Wywiad z Tomaszem Wielgusem, organizatorem Międzynarodowych Targów EkoFlota 1

Wywiad z Tomaszem Wielgusem, organizatorem Międzynarodowych Targów EkoFlota 2

 

Jeśli chcesz podejrzeć, co działo się na poprzednich targach zerknij tu Targi Floty Ekologicznej EkoFlota za nami

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia