Anuluj mandat Mandat założyciela organizacji – profesjonalne zachowanie policjanta

255

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Zmiany dla kierowców. 14 dni na opłacenie mandatu

Anuluj mandat Mandat założyciela organizacji – profesjonalne zachowanie policjanta

Co tydzień w naszym studiu mamy przyjemność gościć Tomasza Parola, założyciela Anuluj Mandat. Za każdym razem mówimy o tym, co jest niezgodne z prawem i jak uchylić się od przyjęcia mandatu. A dziś będzie trochę nietypowo i wyjątkowo. Dlaczego? Anuluj mandat Mandat założyciela organizacji – profesjonalne zachowanie policjanta odpowie nam na to pytanie.

A więc,  los był dzisiaj nieco złośliwy i akurat trafił na Pana Tomasza z Anuluj Mandat. Pech chciał, że człowiek, który pomaga innym kierowcom walczyć o unieważnienie mandatu, właśnie sam taki dostał. Co więcej, mandat został przyjęty! Jak widać, życie bywa przekorne. Postanowiliśmy o tym powiedzieć, ponieważ istotny jest fakt, że Anuluj Mandat nie wspiera i nie pomaga piratom drogowym. Został on stworzony po to, aby pomagać kierowcom, którzy naprawdę zostali niesłusznie ukarani. Równie ważną sprawą jest zachowanie funkcjonariusza policji, który w tym przypadku, podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie, mając świadomość, że jest na służbie po to, aby poprawić bezpieczeństwo na drodze. Nie po to, aby wypisać kolejny mandat.

Jak już zdążyliście zobaczyć na zdjęciu, mandat został przyznany za niezastosowanie się do oznakowania poziomego jezdni. Było to w momencie, gdy Pan Tomasz chciał zmienić pas ruchu i przekroczył linię ciągłą. Oczywiście, zdarza się to wielu kierowcom. Mimo to, są one stworzone po to, aby poprawić bezpieczeństwo ruchu drogowego i należy ich przestrzegać. Sytuacja ta pokazała również, że istnieją w Polsce funkcjonariusze policji, których postawa jest godna pochwały. Oprócz przedstawienia zagrożenia jakie przy takim manewrze mogłoby mieć miejsce i pouczenia, przede wszystkim zachowywał się z szacunkiem i grzecznością. Gdyby takich policjantów było więcej z pewnością mniej byłoby piratów drogowych, a sądy nie byłyby zasypywane stertą odwołań od mandatów.  Zapraszam do audycji !

 

Anuluj mandat Mandat założyciela organizacji – profesjonalne zachowanie policjanta 1

Anuluj mandat Mandat założyciela organizacji – profesjonalne zachowanie policjanta 2

Anuluj mandat Mandat założyciela organizacji – profesjonalne zachowanie policjanta 3

Anuluj mandat Mandat założyciela organizacji – profesjonalne zachowanie policjanta 4

 

Posłuchaj też Anuluj Mandat odmowa mandatu a sprawa sądowa- wyrok nakazowy

 

 

 

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia