Infiniti Q60s V6 turbo w nowym salonie w Gdańsku

0
29

Infiniti Q60s V6 turbo w nowym salonie w Gdańsku

Grupa Infiniti Polska, jako wyłączny partner producenta w Polsce, otwiera nowy, szósty już salon – w Gdańsku. Tym samym prawie 90% mieszkańców Polski ma dostęp do salonu marki bliżej niż 150 km. To sprawia, że sieć grupy IP staje się ogólnopolska. Jednocześnie spółka została liderem Infiniti w Europie i należy do ścisłej czołówki w skali globalnej w liczbie prowadzonych przez jednego dealera salonów. Więc teraz, także mieszkańcy pomorza mają możliwość obejrzeć, przetestować oraz zakupić samochody marki, w tym najnowsze Infiniti Q60s V6 turbo w nowym salonie w Gdańsku – bez potrzeby przemierzania całej Polski. Do tej pory zostały uruchomione salony w Warszawie, Sosnowcu, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu. 

Infiniti Q60s V6 turbo w nowym salonie w GdańskuInfiniti Q60s V6 turbo w nowym salonie w Gdańsku – Grupa IP jako lider w liczbie prowadzonych salonów przez jednego dealera

“Zbudowanie ogólnopolskiej sieci jest naszą odpowiedzią na wysokie zainteresowanie samochodami INFINITI klientów ze wszystkich regionów kraj. Jest jednocześnie ważnym czynnikiem wspomagającym sprzedaż flotową. Sukcesywne rozszerzanie i odświeżanie przez producenta gamy nowoczesnych i urzekających wyjątkowym stylem samochodów stanowi podstawę naszego biznesowego optymizmu.” – mówi Grzegorz Szczypior, prezes grupy IP. Wyraził on jednocześnie przekonanie, że Centrum INFINITI Gdańsk mocno wpis0ze się w krajobraz motoryzacyjny Pomorza. Będzie znakomicie służyło miłośnikom marki i przyczyniało się do podnoszenia świadomości jej zalet wśród osób, które jeszcze nie miały okazji ich poznać i docenić. Zapytany o kolejne inwestycje i możliwy rozwój sieci, prezes IP odpowiada – “Analizujemy geografię sprzedaży”.  Robert Waligóra, dyrektor regiony Central Eastern Europe INFINTI dodaje  –  “Doceniamy wysiłek inwestycyjny oraz organizacyjny naszego partnera i życzymy, by nowy salon był kolejnym krokiem na naszej wspólnej drodze sukcesu, zapoczątkowanej przez IP w 2008 roku.”

Infiniti Q60s V6 turbo w nowym salonie w Gdańsku

Centrum INFINITI Gdańsk, zapewniające właściwy INFINITI komfort, zlokalizowane jest w pobliżu Obwodnicy Trójmiasta, przy ulicy, chyba nie przypadkowej, bo “Szczęśliwej”. Do dyspozycji klientów oddaje pełną gamę samochodów testowych i oferuje wszystkie usługi związane z posiadaniem oraz użytkowaniem INFINIT. W tym także w pełni wyposażony serwis.

Infiniti Q60s V6 turbo w nowym salonie w Gdańsku
Infiniti Q60s V6 turbo w nowym salonie w Gdańsku

Chcesz dowiedzieć się więcej o marce INFINITI i jej modelach? Przeczytaj test z Infiniti Q60S V6 twin turbo AWD