Infiniti Q60s V6 turbo w nowym salonie w Gdańsku

182

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Infiniti Q60s V6 turbo w nowym salonie w Gdańsku

Grupa Infiniti Polska, jako wyłączny partner producenta w Polsce, otwiera nowy, szósty już salon – w Gdańsku. Tym samym prawie 90% mieszkańców Polski ma dostęp do salonu marki bliżej niż 150 km. To sprawia, że sieć grupy IP staje się ogólnopolska. Jednocześnie spółka została liderem Infiniti w Europie i należy do ścisłej czołówki w skali globalnej w liczbie prowadzonych przez jednego dealera salonów. Więc teraz, także mieszkańcy pomorza mają możliwość obejrzeć, przetestować oraz zakupić samochody marki, w tym najnowsze Infiniti Q60s V6 turbo w nowym salonie w Gdańsku – bez potrzeby przemierzania całej Polski. Do tej pory zostały uruchomione salony w Warszawie, Sosnowcu, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu. 

Infiniti Q60s V6 turbo w nowym salonie w GdańskuInfiniti Q60s V6 turbo w nowym salonie w Gdańsku – Grupa IP jako lider w liczbie prowadzonych salonów przez jednego dealera

„Zbudowanie ogólnopolskiej sieci jest naszą odpowiedzią na wysokie zainteresowanie samochodami INFINITI klientów ze wszystkich regionów kraj. Jest jednocześnie ważnym czynnikiem wspomagającym sprzedaż flotową. Sukcesywne rozszerzanie i odświeżanie przez producenta gamy nowoczesnych i urzekających wyjątkowym stylem samochodów stanowi podstawę naszego biznesowego optymizmu.” – mówi Grzegorz Szczypior, prezes grupy IP. Wyraził on jednocześnie przekonanie, że Centrum INFINITI Gdańsk mocno wpis0ze się w krajobraz motoryzacyjny Pomorza. Będzie znakomicie służyło miłośnikom marki i przyczyniało się do podnoszenia świadomości jej zalet wśród osób, które jeszcze nie miały okazji ich poznać i docenić. Zapytany o kolejne inwestycje i możliwy rozwój sieci, prezes IP odpowiada – „Analizujemy geografię sprzedaży”.  Robert Waligóra, dyrektor regiony Central Eastern Europe INFINTI dodaje  –  „Doceniamy wysiłek inwestycyjny oraz organizacyjny naszego partnera i życzymy, by nowy salon był kolejnym krokiem na naszej wspólnej drodze sukcesu, zapoczątkowanej przez IP w 2008 roku.”

Infiniti Q60s V6 turbo w nowym salonie w Gdańsku

Centrum INFINITI Gdańsk, zapewniające właściwy INFINITI komfort, zlokalizowane jest w pobliżu Obwodnicy Trójmiasta, przy ulicy, chyba nie przypadkowej, bo „Szczęśliwej”. Do dyspozycji klientów oddaje pełną gamę samochodów testowych i oferuje wszystkie usługi związane z posiadaniem oraz użytkowaniem INFINIT. W tym także w pełni wyposażony serwis.

Infiniti Q60s V6 turbo w nowym salonie w Gdańsku
Infiniti Q60s V6 turbo w nowym salonie w Gdańsku

Chcesz dowiedzieć się więcej o marce INFINITI i jej modelach? Przeczytaj test z Infiniti Q60S V6 twin turbo AWD

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia