Bezpieczny Zakup Infiniti Q60S V6 twin turbo AWD – szybkie GT

175

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczny Zakup Infiniti Q60S V6 twin turbo AWD

Bezpieczny Zakup Infiniti Q60S V6 twin turbo AWD

Rozważając zakup sportowego GT klasy premium kierowcy coraz częściej wybierają Infiniti Q60S, jest to godny konkurent Mercedesa E coupe oraz BMW 6. Bezpieczny Zakup Infiniti Q60S V6 twin turbo AWD przybliży Wam ten najszybszy model Infiniti dostępny na naszym rynku. Niedawno otwarto szósty salon marki w Polsce, salon jest ulokowany w Gdańsku więc coraz więcej klientów z Pomorza będzie miało wygodny serwis i możliwość zakupu nowych modeli. Co prawda 6 salonów w tak dużym kraju jak Polska to raczej skromna sieć sprzedaży ale liczymy że będzie ich przybywało. To ubarwi monotonny rynek aut premium zdominowany przez niemieckie firmy, co prawda Lexus się rozpycha coraz mocniej ale to jeszcze niewystarczająca reprezentacja Japonii. Patrząc na fora internetowe jest duża grupa wielbicieli aut z Niemiec i z Japonii i widzimy dużo dyskusji co jest lepsze.

Dla kierowców oczywiście im więcej marek i modeli tym lepszy wybór, im więcej graczy tym większa konkurencja. Właśnie wieloletni brak konkurencji dla aut niemieckich spowodował wypaczenie rynku i arogancję monopolisty. Teraz to się zmienia za sprawą Infiniti które w zeszłym rokuczyli 2016  wyprodukowało 215 tys aut. W tym roku już jest progresja po pierwszym kwartale o 18% a u nas w Polsce jest to przyrost w podobnym okresie o 66%. Jeśli w zeszłym roku sprzedano 682 auta to jest szansa że 2017 rok zakończą wreszcie przebiciem magicznego tysiąca. To jednak w dalszym ciągu bardzo odległy dystans do Mercedesa czy BMW ale nawet do Volvo, to samo tyczy się rynku światowego. Jeśli w grudniu 2016 sprzedano 26 tys aut to Mercedes miał prawie pięciokrotnie lepszy rezultat, podobnie Audi i BMW. Japończycy muszą jeszcze trochę popracować nad wizerunkiem bo brak jest prestiżu marki i to hamuje szybki wzrost.

Bezpieczny Zakup Infiniti Q60S V6 twin turbo AWD
rasowy wygląd Infiniti Q60S AWD

https://www.youtube.com/watch?v=KonKU5aA2wI

Bezpieczny Zakup Infiniti Q60S V6 twin turbo AWD 1

Bezpieczny Zakup Infiniti Q60S V6 twin turbo AWD 2

Bezpieczny Zakup Infiniti Q60S V6 twin turbo AWD 3

Bezpieczny Zakup Infiniti Q60S V6 twin turbo AWD 4

Bezpieczny Zakup Infiniti Q60S V6 twin turbo AWD 5

zobacz jak wygląda Q50S

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia