Hyundai Ioniq został pojazdem ekologicznym roku

225

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

hyundai ioniq został pojazdem ekologicznym roku

Hyundai Ioniq został pojazdem ekologicznym roku

Niedawno w Warszawie odbyły się II Międzynarodowe Targi Ekofloty: Innowacje, Ekologia, Mobilność. Obok wyczekiwanej premiery Jaguara I-PACE główną atrakcją były stoiska z samochodami hybrydowymi i elektrycznymi. Wśród nich swoje miejsce znalazła koreańska marka, która odniosła swój mały wielki sukces – Hyundai Ioniq został pojazdem ekologicznym roku.

hyundai ioniq został pojazdem ekologicznym rokuHyundai Ioniq został pojazdem ekologicznym roku- jako pierwszy samochód na świecie z trzema napędami

”Cieszymy się, że po raz kolejny specjaliści z branży docenili pionierskość i zaawansowanie technologiczne modeli marki Hyundai. IONIQ jest jednym z najbardziej oszczędnych modeli w swojej klasie, zapewniającym jednocześnie radość z jazdy, dzięki dynamice oraz bardzo nowoczesnej stylistyce. Bogate wyposażenie w pakiety zwiększające komfort i bezpieczeństwo, w połączeniu ze szczegółową dbałością o ekologię czyni model IONIQ silnym graczem w swoim segmencie”. – powiedział Grzegorz Sokalski, szef działu sprzedaży flotowej Hyundai Motor Poland. 

W plebiscycie targowym wyróżniono najbardziej ekologiczne i innowacyjne pojazdy oraz rozwiązania flotowe. Unikatowy model IONIQ, jest pierwszym na świecie samochodem, który może być wyposażony w jeden z trzech różnych napędów do wyboru. Elektryczny, hybrydowy typu plug-in (z możliwością ładowania z gniazdka elektrycznego) lub klasyczny hybrydowy. IONIQ jest częścią globalnej strategii rozwoju Hyundaia, w ramach której marka chce zaoferować swoim Klientom do 2020 roku aż 15 ekologicznych samochodów – w tym pięć modeli hybrydowych, pięć hybrydowych z możliwością dodatkowego doładowania, cztery auta elektryczne oraz samochód zasilany wodorem. Oznacza to, że aż 60% oferowanych przez markę Hyundai modeli będzie dostępnych także w wersji ekologicznej.

Od chwili wprowadzenia modelu IONIQ w drugiej połowie 2016 roku, zdobył on w całej Europie 13 nagród, w tym kilka tytułów ‘Samochód Roku’, a także najbardziej prestiżowe wyróżnienie w dziedzinie designu Red Dot oraz 5 gwiazdek w testach Euro NCAP za doskonały pakiet bezpieczeństwa.

Zobacz jak wyglądały II międzynarodowe Targi EkoFlota

 

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia