Anuluj mandat wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego – kolejna wygrana oskarżonego

510

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Anuluj mandat wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego – kolejna wygrana oskarżonego

Anuluj mandat wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego
Anuluj mandat wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego

Kolejny tydzień, kolejny jesienny dzień, a my po raz kolejny stawiamy się w naszym studiu Anuluj Mandat, aby podnieść świadomość kierowców dotyczącą bezprawnego karania mandatami.

Tomek Parol przygotował dziś wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego dotyczący tematu wielokrotnie poruszanego w naszym studio, czyli stref płatnego parkowania. A raczej pseudo stref płatnego parkowania. Pseudo, ponieważ wiele zarządców płatnych parkingów zdaje się wykorzystywać nieświadomość kierowców i każe uiszczać opłatę za postój w miejscu, gdzie tak naprawdę nie jest to konieczne. Czyli skąd mamy wiedzieć, że znajdujemy się w płatnej strefie? Po pierwsze pamiętajmy, że miejsca postojowe muszą być zawsze wyznaczone i oznakowane znakami poziomymi. Po drugie, bardzo ważną kwestią jest także prawidłowe oznakowanie pionowe. Jak orzekł Sąd, jeśli znak pionowy jest nieczytelny bądź znajdują się na nim złe informacje – pobieranie opłaty w tym wypadku się nie należy.

W dzisiejszej odsłonie Anuluj Mandat Panowie wrócili również do absurdów prawnych, które niestety mają miejsce i to nierzadko. Poruszyli oni temat niezawisłości sądów. Czy zawsze wygrywa sprawiedliwość? Czy może wedle praw matki natury, wygra ten, który jest silniejszy? Temat nieco kontrowersyjny, ale prawdziwy. Czy mamy szanse się bronić i czy warto to robić? Odpowiedz jest jedna. Warto. Mandaty wystawiane są bezprawnie w myśl filozofii, że zwykły szary obywatel nie jest w stanie nikomu zagrozić, mimo że faktycznie ma rację.  Mało kto z nas wie, że prawo często może stać po naszej stronie. My jesteśmy od tego, żeby Wam  to uświadomić. Jak? Posłuchaj Audycji Anuluj Mandat, w której jak zawsze macie możliwość zobaczyć, co na ten temat mają do powiedzenia Paweł Kubalski oraz Tomek Parol, założyciel organizacji. Zapraszamy 🙂

Anuluj mandat wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego 1

Anuluj mandat wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego 2

Anuluj mandat wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego 3

Anuluj mandat wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego 4

 

A jak się uporać z wyrokiem nakazowym zobacz tutaj

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia