Nowe auta piłkarzy Realu Madryt

571

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Nowe auta piłkarzy Realu Madryt

Współprac koncernów samochodowych z klubami piłkarskimi rozwija się już od wielu lat. Niejednokrotnie pisaliśmy o autach, które najlepsi piłkarze dostają od sponsorów. Szybkie, sportowe samochody które otrzymują w prezencie to najnowsze modele, doskonale pasujące do stylu życia znanych sportowców. Kilka dni temu zostały zaprezentowane nowe auta piłkarzy Realu Madryt. Zobaczmy, na jakie auta zdecydowali się piłkarze oraz trener hiszpańskiej drużyny.

Nowe auta piłkarzy Realu Madryt

Flota piłkarzy Realu, zgodnie z tradycją została odświeżona przez niemiecki koncern Audi. Trzydziestu piłkarzy drużyny, a także ich trener – Zinedine Zidane mogli wybierać spośród wszystkich samochodów dostępnych w ofercie koncernu. Wybrane samochody mają służyć piłkarzom w dotarciu na trening, lecz także mogą być wykorzystywane do celów prywatnych. Po zakończeniu sezonu mężczyźni będą mieli wybór: oddać samochód lub wykupić go po zaproponowanej przez Audi cenie.

 Nowe auta piłkarzy Realu Madryt – Sergio Ramos

Prezentacje samochodów należy zacząć od tego, który warty jest najwięcej. Właścicielem najdroższego audi został Sergio Ramos. Piłkarz zdecydował się na nowe Audi R8 Spider V10 w kolorze Ibis white. Model, na który zdecydował się Ramos został wyposażony w wolnossący silnik o pojemności 5,2 litra. Auto przyśpiesza do setki w 3,3 sekundy oraz osiąga prędkość maksymalną 328km/h.

Nowe auta piłkarzy Realu Madryt

Nowe auta piłkarzy Realu Madryt ronaldoKu zaskoczeniu wielu kibiców na dość „skromne” auto zdecydował się Cristiano Ronaldo.Jeden z najwybitniejszych piłkarzy świata oraz prawdziwy miłośnik szybkich, sportowych samochodów wybrał Audi RS7 Sportback w odmianie performance. Auto jest wyposażone w superszybki silnik 4,0 l V8 TFSI, którego moc maksymalna wynosi 608 KM, a maksymalny moment obrotowy sięga 750 Nm. RS7 jest jednak niego wolniejsze od samochodu Ramosa, ponieważ rozpędzenie do setki zajmuje mu 3,7 sekundy. Ronaldo postawił na klasyczny odcień lakieru Panther Black, który doskonale pasuje do reszty samochodów z jego kolekcji. Warto również wspomnieć, że na ten sam model samochodu zdecydował się inny piłkarz Realu – Keylor Kanvas. Jego auto różni się od modelu Ronaldo wyłącznie odcieniem lakieru, Kanvas zdecydował się na RS7 w kolorze Glacier White

Nowe auta piłkarzy Realu Madryt

Nowe auta piłkarzy Realu Madryt zidaneWybór aut jednocześnie wskazuje, że podobne gusta mają dwaj piłkarze: Raphaëla Varane i Nacho Fernández, a także trener Zinedine Zidane. Wszyscy 3 sportowcy  wybrali Audi RS6 Avant w wersji performance. W tym modelu audi znajduje się ten sam silnik, co w RS7 Sportback. Samochód Fernández jest w kolorze czarnym. Dwóch kolejnych właścicieli RS6 zdecydowało się na ten sam kolor lakieru – Daytona Grey. Jest więc duże prawdopodobieństwo, że mężczyznom zdarzy się pomylić auta, jeśli np. będą zaparkowane obok siebie. Warto również wspomnieć, że innym, znanym piłkarzem, który jeździ RS6 jest również Robert Lewandowski.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia