Stabilizator poprzeczny Bosch

0
231
stabilizator poprzeczny

Stabilizator poprzeczny

Podczas spaceru lub biegania bardzo ważnym aspektem, na który należy zwracać uwagę, jest równowaga. Samochody są skonstruowane do jazdy z wysokimi prędkościami, aby przewozić w mgnieniu oka pasażerów z punktu A do punktu B. Z tego powodu równowaga jest absolutną kwestią, którą należy poruszyć, jeśli ludzie chcą dojechać do celu w pełni bezpiecznie i bez obrażeń. Bosch to firma ciesząca się na rynku produkcją wysokiej jakości części zamiennych. Znajduje się ona także wśród liderów produkujących najlepsze stabilizatory poprzeczne dla szerokiego zakresu marek samochodowych. Stabilizator poprzeczny dobrej firmy to twoje bezpieczeństwo.

stabilizator poprzeczny

Stabilizator poprzeczny to twoje bezpieczeństwo

Bez prawidłowo funkcjonującego stabilizatora poprzecznego Twoje auto podczas jazdy będzie ściągać na jedną ze stron. Dany element odpowiedzialny jest łączenie dwóch kół na jednej osi. Najważniejszą sprawą jest fakt, jak jest on połączony z resztą nadwozia. Nie jest on połączony w taki sposób, że każdy ruch nadwozia będzie także na niego wpływał. W rzeczywistości zdasz sobie sprawę, że możesz podnieść swój samochód i w określonej wysokości podniesienia swojego samochodu jego koła ciągle będą dotykały ziemi. Nawet jeśli biorą w tym udział amortyzatory, to poza nimi swój udział mają stabilizatory poprzeczne.

Jeśli, na przykład, zdarzyło się Tobie przejechać przez głęboką dolinę, jedno koło będzie niżej, niż drugie, jednak samochodu nie będzie ściągać ze względu na pracę stabilizatora poprzecznego. Dzieje się tak, gdyż przeciwstawne koło nie zostanie podniesione, a pozostanie na nawierzchni drogi przywracając samochodowi równowagę.

Stabilizator poprzeczny skrętny to stabilność na drodze.

Stabilizatory poprzeczne Bosch zostały skonstruowane w formie sprężyny skrętnej, która może być w stanie oprzeć się ściągania samochodu na jedną ze stron. Tworzą one kształt litery U łącząc obie strony zawieszenia. Obciążenia jednego koła mogą zostać przeniesione na drugie koło, zapewniając, że nawet przy wyjątkowo wysokich prędkością szanse na ściąganie samochodu na jedną ze stron są minimalne.

Artykuł został dostarczony przez www.AutoczesciOnline24.PL

https://www.youtube.com/watch?v=3O68ZIp6-xg