Anuluj Dług – okradają nas bo mają do tego prawo ?

211

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Anuluj Dług - okradają nas bo mają do tego prawo ?

Anuluj Dług – okradają nas bo mają do tego prawo ?

Kolejna odsłona Anuluj Dług, a do nas powraca Tomek Parol, z którym dziś rozmawiamy o nadużyciach, nadużyciach władzy, nadużyciach banków, nadużyciach firm windykacyjnych i wszystkich, którzy chcą nas zrobić w bambuko. Ale już nie zrobią, bo to właśnie organizacja Anuluj Dług ich rozgryzła i pomaga nam zrozumieć, że czasem nasz dług staje się pożytkiem i chrapką dla innych. Taka mentalność – każdy pod sobą dołki kopie…

Demokracja czy kleptokracja ?

Anuluj Dług - okradają nas bo mają do tego prawo ?Tematy polityczne to najczęściej temat Tabu. My również nie lubimy wypowiadać się w tych kwestiach, nie negujemy i nie chwalimy. Ale… warto zauważyć pewną zależność. Żyjemy w państwie demokratycznym. Powiedzmy. Demokracja ma pewien swój odłamek, który kryje się pod pojęciem kleptokracji. Nieco brutalnym, choć i nieco prawdziwym dosłownym znaczeniem tego słowa jest „władza złodziei”. Po krótce i zrozumiale – Prawo jest stanowione w taki sposób aby ułatwiało i chroniło procesy transferu środków publicznych (podatków itp.) do sektora prywatnego (czyt. władzy). Czyli osoby rządzące państwem mogą sobie bezkarnie żyć naszym kosztem tworząc do tego odpowiednie warunki prawne. Może brzmi to śmieszne, ale kto im zabroni?

Każdemu z nas może wydawać się to znajome i każdemu nieśmiało w myślach może nasunąć się pytanie – czy nie z taką władzą mieliśmy do czynienia w Polsce ? Zwłaszcza po 2007 r. gdy bandyckim korporacjom finansowym żyjącym z oszustw i manipulacji kosztem osób fizycznych i drobnych przedsiębiorców państwo stworzyło warunki cieplarniane do stosowania wyłudzeń i lichwy. Nazwijmy rzeczy po imieniu. Nie tylko zapewniło im ochronę prawną ale także dostosowało organizację wymiaru sprawiedliwości w taki sposób i by każdy wielki złodziej finansowy uzyskiwał dodatkowe wsparcie oraz ułatwienia w stosowanym przez siebie procederze. Czy tak na prawdę nie z tym walczy teraz Anuluj-Dlug.pl broniąc pokrzywdzonych przed agresją firm windykacyjnych? Posłuchajcie:

Anuluj Dług – okradają nas bo mają do tego prawo ? 1

Anuluj Dług – okradają nas bo mają do tego prawo ? 2

Anuluj Dług – okradają nas bo mają do tego prawo ? 3

Anuluj Dług – okradają nas bo mają do tego prawo ? 4

Zobacz także  Anuluj Mandat Po czyjej stronie stoi prawo ?

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia