Mistrzowie Parkowania Nagrody – wideorejestrator Mio MiVue 792 GPS WiFi Pro Drive Recorder

0
876
Mio MiVue 792 GPS WiFi Pro Drive Recorder

Mistrzowie Parkowania Nagrody – wideorejestrator Mio MiVue 792 GPS WiFi Pro Drive Recorder

Mio MiVue 792 GPS WiFi Pro Drive RecorderKolejny wideorejestrator, który wpadł do puli naszych nagród Mistrzów Parkowania to Mio MiVue 792 GPS WiFi Pro Drive Recorder. Najbardziej zaawansowany model Mio może trafić w Twoje ręce. Dzięki wyjątkowo czytelnemu i ostremu obrazowi, udoskonalonej jakości nagrań nocnych i szerokiemu kątowi widzenia doskonale uchwycisz wszystko co dzieje się na drodze. Na ulicach nie jest bezpiecznie. Wzrasta liczba wypadków, również pozorowanych, które mają na celu wyłudzenia odszkodowania. Dlatego warto pomyśleć nad wideorejestratorem, który będzie twoim „świadkiem” na drodze. No to sprawdźmy MiVue 792 🙂

Mio MiVue 792 GPS WiFi Pro Drive Recorder – kamera

 

Kamera wyposażona jest w najnowszy sensor optyczny STARVIS™ CMOS firmy Sony. W każdej sekundzie zapisywanych jest 60 klatek wideo ( dla porównania standardowo jest ich 30 w innych rejestratorach dostępnych na rynku). Doskonałe rozwiązanie to najwyższej jakości nagrań wideo. Kamera ma nowoczesny wygląd, który doskonale wtapia się we wnętrze auta. Wygląd ten jednak nie rzuca się w oczy gdy pozostawimy kamerę w aucie. Wszystko stworzone z myślą i bezpieczeństwie Ciebie i Twojego auta. Uruchamia się ona automatycznie po uruchomieniu silnika (analogicznie wyłącza się po jego zgaszenieniu).

Mio MiVue 792 GPS WiFi Pro Drive RecorderMio MiVue 792 GPS WiFi Pro Drive Recorder – WiFi

MiVue 792 został wyposażony w moduł WiFi, dzięki czemu rejestrator możesz połączyć bezpośrednio ze swoim smartfonem. Jest to udogodnienie dla tych, których irytuje trochę wyjmowanie i wkładanie karty pamięci za każdym razem :)Wszystko możesz zrobić bezprzewodowo przy zastosowaniu aplikacji MiVue w swoim smartfonie. To najlepszy sposób na bezstresową jazdę: teraz możesz mieć pewność, że nagranie z całej trasy jest natychmiast zapisywane również w Twoim telefonie.

Mio MiVue 792 GPS WiFi Pro Drive Recorder – funkcje bezpieczeństwa

Wideorejestrator został stworzony, aby poprawić bezpieczeństwo. Dlatego też kamera MiVue 792 ma wiele różnych funkcji, które je poprawiają (m.in. posiada zaawansowane systemy wspomagania kierowcy (ADAS), Układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu (LDWS), ostrzeżenie o przemęczeniu i układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym (FCWS) ). Dodatkowo, w sytuacji awaryjnej kamera MiVue 792 działa automatycznie. Gdy trzyosiowy czujnik wstrząsów wykryje nagłe zmiany przeciążenia, urządzenie natychmiast zapisuje plik do chronionego katalogu, z którego tylko ty możesz wykasować takie nagranie.

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem wideorejestratora zajrzyj również do naszego sklepu TU !