Anuluj Dług – jak ustrzec się oszustów finansowych? 

262

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Anuluj Dług - jak ustrzec się oszustów finansowych ? 

Anuluj Dług – jak ustrzec się oszustów finansowych ?

Anuluj Dług - jak ustrzec się oszustów finansowych ? 
Czy zakupy przez internet i płatności w sieci są bezpieczne ? Co może nam grozić ?

Nowy Rok, Starzy My 🙂 Czyli wracamy do Was po noworocznej przerwie z kolejną odsłoną Anuluj Dług. Cały czas mówimy i uświadamiamy Wam jak bezprawne działania są prowadzone wobec nas, zupełnie nieświadomych obywateli, którzy po prostu nie chcą być „nie fair” i mieć tzw. czystą kartę, czyli żyć bez długów. Czasami jesteśmy w nie najzwyczajniej wkręcani i mimo to często ulegamy presji windykatorów, którzy twierdzą, że dłużnikami jesteśmy i mamy oddać pieniądze. Koniec. Kropka. Tak więc dziś Paweł Kubalski wraz z Tomkiem Parolem opowiedzą jak właściwie dbać o swój dług, a raczej o to aby go nie było.

Zacznijmy może od przykrego faktu, że czasem, a nawet w większości przypadków, kiedy to stajemy się ofiarą oszustów finansowych, winni jesteśmy w dużej mierze my sami. Nawet nieświadomi swojego błędu, udzielamy „komuś” za dużo informacji na nasz temat. Kojarzycie może jak ostatni raz dostaliście sms, maila albo podczas przeglądania strony internetowej pojawiła Wam się reklama na temat szybkiej, taniej i cudownej pożyczki, wyjątkowej promocji, albo wygranej w konkursie ? No właśnie. Większość z nas nawet nie przeczyta tej informacji, część zignoruje, a znajdzie się odsetek który na taką informację czy ofertę odpowie, oddzwoni lub kliknie w link internetowy będące przepustką do manipulacji oszustów. Manipulacji, która ma na celu uzyskać jak najwięcej naszych danych osobowych. W większości sytuacji są to dane, które wystarczą, aby wziąć pożyczkę, której spłata przypadnie na nasze konto.

Manipulacja. Tak często pojawia się te słowo, jak często jest ona używana wobec nieświadomych osób, aby wyłudzić od nich pieniądze. Jak się od niej wybronić ? Posłuchaj dzisiejszej audycji Anuluj Dług. Zapraszamy.

Anuluj Dług – jak ustrzec się oszustów finansowych ? 1

Anuluj Dług – jak ustrzec się oszustów finansowych ? 2

Anuluj Dług – jak ustrzec się oszustów finansowych ? 3

Anuluj Dług – jak ustrzec się oszustów finansowych ? 4

 

Posłuchaj również: Anuluj Dług – nie daj się zmanipulować

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia