Anuluj Dług – bezpieczna pożyczka, czy istnieje?

237

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Anuluj Dług - bezpieczna pożyczka

Anuluj Dług – bezpieczna pożyczka, czy istnieje?

Przyzwyczailiśmy się do tego, że co tydzień gościmy Tomka Parola, który do tej pory pomagał nam pozbyć się uciążliwych mandatów. Dziś także zawitał do naszego studia i tym razem z Pawłem Kubalskim rozmawiali o…

Anuluj Dług - bezpieczna pożyczkaBezpieczna pożyczka ? – bezpieczeństwo czy pożyczka ?

Wiele z nas zastanawia się nad wzięciem kredytu czy pożyczki. Wiele z nas już takową posiada. Wiele z nas również ma wątpliwości, czy kredyt który chcemy pobrać jest aby napewno bezpieczny i czy nie wpakujemy się przez to w problemy. Nie martw się, jeśli należysz do tego grona to bardzo dobrze. Każda pożyczka, to chęć zysku. Przecież żaden bank nie pożycza pieniędzy, ponieważ jest dobroduszny. Jest wielkim manipulantem, to napewno. No bo jak nazwać te wszystkie błyskotliwe i „okazyjne” oferty kredytów? Albo doradców KLIENTA, którzy przecież zatrudnieni są przez bank, który może na nas zarobić? Pierwsza i żelazna zasada, w sumie dość banalna i wszystkim znana – jednak nie przez wszystkich stosowana –  czytajcie UMOWY, które podpisujecie. Przecież nikt nie będzie dbał o Wasze interesy, a o swoje. Czy wiesz, że tak naprawdę nawet „ubezpieczenie” pożyczki, za które to Ty płacisz, nie jest Twoje, a banku? Posłuchaj, co robić aby ustrzec się przed niekorzystnym kredytem i jak nie dać się zmanipulować !

Anuluj Dług – bezpieczna pożyczka, czy istnieje ? 1

Anuluj Dług – bezpieczna pożyczka, czy istnieje? 2

Anuluj Dług – bezpieczna pożyczka, czy istnieje? 3

 

Posłuchaj również poprzedniej audycji Anuluj Dług – jak ustrzec się oszustów finansowych? 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia