Moto Gwiazda Lanberry

378

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Moto Gwiazda Lanberry

Moto Gwiazda Lanberry

Małgorzata Uściłowska, czyli Lanberry to polska piosenkarka, tekściarka i kompozytorka. W 2015 roku zadebitowała singlem „Podpalimy świat”, a rok póżniej wydała swój własny album. Jednak serca Polaków tak naprawdę zdobyła rok temu wypuszczając piosenkę pt. „Ostatni most”, który królował na listach przebojów, a ostatecznie znalazł się na 4 miejscu najczęściej odtwarzanych utworów w Polsce. Dziś piosenkarka podzieliła się swoimi motoryzacyjnymi doświadczeniami. Zapraszamy !

Moto Gwiazda Lanberry

Prawo jazdy ma „od dawna”, bo przyznać nam się nie chciała 😉 ale jak sama twierdzi samochodem zaczęła jeździć całkiem niedawno. Jest fanką włoskiej motoryzacji, a jej marzeniem jest zakup…

Jaki był Twój pierwszy samochód?

Seicento. Jednak marzy mi się w przyszłości zakup Brery (alfa). Jest to bardzo niedocenione auto. Przewinęły się już w moim życiu i 147 i 166 – kultowe auto znane wszystkim z „Chłopaki nie płaczą”. Ja bardzo lubię takie samochody „świeżo-stare”. Marzy mi się również zakup Saaba Crocodile. Teraz jeżdżę Citroenem C3 pluriel. Śmieje się, że jest to taki kabriolet dla ubogich, bo trzeba ściągać części i zostawiać je w domu, żeby sobie pojeździć bez dachu.

Mandaty?

Zero. Nie dostałam nigdy mandatu, ale to może też dlatego, że nie jestem intensywnym kierowcą. Zazwyczaj jestem pasażerem. Jak byłam zatrzymywana przez policję, to była to jedynie rutynowa kontrola.

Jazda  na „podwójnym gazie” ?

To jest bardzo ważny temat, aby za każdym razem podkreślać, żeby nie wsiadać nigdy do samochodu po alkoholu. Nawet jak piliście dzień wcześniej, mamy tyle taksówek, uberów itp., korzystajmy z tego – bądźmy bezpieczni i odpowiedzialni, bo to co się dzieje na drogach z udziałem pijanych kierowców jest przerażające.

Moto Gwiazda Lanberry 1

Moto Gwiazda Lanberry 2

 

Zobacz również Moto Gwiazda Staszek Karpiel Bułecka

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia