Zniżki na paliwo na Kartę Dużej Rodziny!

423

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

zniżki na paliwo

Karta Dużej Rodziny z początkiem 2018 wychodzi naprzeciw kierowcom dużych rodzin. Do najważniejszych udogodnień należą zniżki na paliwo.

Nowy rok przyniósł dobre wiadomości dla kierowców, którzy są jednocześnie ojcami wielu dzieci. Zmiany, jakie dokonuje Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, oznaczają – między innymi – zniżki na paliwo. Nie są to duże bonifikaty, jednakże z pewnością odczuwalne w skali rocznych wydatków dużych rodzin. Wszyscy kierowcy, którzy posiadają Kartę Dużej Rodziny, mogą więc cieszyć się z nowego rozwiązania.

zniżki na paliwo

Duża może więcej…

Zniżki na paliwo to nowość. Dotychczas rodzice posiadający trójkę i więcej dzieci, mogli korzystać z szeregu innych udogodnień. Niektóre, jak kilkuprocentowy rabat na bilety do opery czy teatru, oceniano jako karykaturalne. Są jednak też takie, które w istotny sposób odczuwają rodziny wielodzietne. Warto przytoczyć tu przykład tańszej komunikacji miejskiej oraz o ponad jedną trzecią tańsze przejazdy transportem kolejowym. Nie ulega wątpliwości, że w przypadku rodzin wielodzietnych oszczędności budżetowe – nawet te symboliczne – grają rolę.

Orlen wchodzi do gry

Karta Dużej Rodziny z początkiem 2018 wychodzi naprzeciw kierowcom dużych rodzin. 12 stycznia 2018 roku, Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej podpisało porozumienie z PKN Orlen. Na mocy tej umowy, na wszystkich stacjach Orlenu kierowcy legitymujący się Kartą Dużej Rodziny otrzymają zniżki na paliwo. Przy zakupie zwykłego paliwa, będzie to 8 groszy na każdy litr tankowania, jeżeli zaś będzie to paliwo Verva, rabat będzie wynosił aż 10 groszy za litr. Ale zniżki na paliwo to nie wszystkie atrakcje. Orlen zaoferował Dużym Rodzinom także tańsze produkty z oferty punktów gastronomicznych Stop Cafe, jak również obniżone ceny w myjniach samochodowych. Obie te oferty będą tańsze o 20 procent dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

Zniżki na paliwo na elektroniczną kartę

Oprócz zniżek na paliwo i inne produkty na Orlenie, początek roku niesie także unowocześnienie w postaci aplikacji mobilnej, przenoszącej Kartę Dużej Rodziny do postaci dokumentu elektronicznego. Aplikacja ma pozwolić na lokalizację wszystkich miejsc oferujących zniżki na paliwo – oraz wszystkich innych podmiotów biorących udział w programie. Ponad 400 tysięcy rodzin wielodzietnych może już instalować na smartfonach nową aplikację – a kierowcy tankujący paliwo na stacjach Orlen, po okazaniu tej aplikacji otrzymają wspomniane zniżki na paliwo.

Tak więc, szerokości!

Czytaj także:

https://bezpiecznapodroz.org/zakaz-wyprzedzania-dla-tirow-nowe-przepisy

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia