Oferta wyprzedażowa w salonach marki Hyundai

239

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Oferta wyprzedażowa w salonach marki Hyundai

Oferta wyprzedażowa w salonach marki Hyundai

Oferta wyprzedażowa w salonach marki Hyundai – skorzystaj z wyjątkowej promocji na nowoczesne modele z 2017 roku. Promocja ważna jest tylko do wyczerpania zapasów. Nie czekaj dłużej, zapoznaj się z ofertą wyprzedażową i odwiedź najbliższy salon Hyundai. Atrakcyjną ofertą zostały objęte modele z rodziny „i”, a także Elantra, IONIQ oraz Tucson, Santa Fe i Grand Santa Fe.

Oferta wyprzedażowa w salonach marki Hyundai

Oferta wyprzedażowa w salonach marki Hyundai – rabat nawet do 36 000 zł

Propozycja marki Hyundai, w zależności od modelu, może objąć aż cztery elementy: promocję gotówkową, promocyjne finansowanie, ubezpieczenie oraz premię za odkup aktualnie użytkowanego samochodu. Maksymalny upust na model i30 Nowej Generacji w wersji hatchback wynosi 10 000 PLN a premia za odkup 2 000 PLN. Z kolei miejski i20 dostępny jest z upustem w wysokości 6 000 PLN i premią za odkup wynoszącą również 2 000 PLN. Suma korzyści przy zakupie eleganckiego SUV-a Tucson – będącego najlepiej sprzedającym się modelem w gamie marki Hyundai, może wynieść nawet 12 100 PLN. Klient otrzymuje tutaj promocję gotówkową w wysokości 10 100 PLN oraz 2 000 PLN premii za odkup. Z kolei na model Santa Fe obowiązuje upust w wysokości 17% niezależnie od wersji – oznacza to, że maksymalna korzyść dla Klienta wyniesie aż 36 000 PLN. Promocyjne finansowanie oferowane przez markę Hyundai oznacza jeden z kredytów do wyboru: kredyt od 0%, 50×50, 3×33 lub kredyt Easy Move On.

Oferta wyprzedażowa w salonach marki Hyundai

Oferta wyprzedażowa w salonach marki Hyundai – Wielka Przesiadka

Dodatkowo dostajesz w standardzie, bez dodatkowych opłat 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Tak długi okres gwarancji wyraża pewność marki w najwyższej jakości samochodów a także świetną obsługę w serwisach. Jeżeli masz już samochód i myślisz o kupnie nowego to nie mogłeś trafić lepiej. Hyundai w ramach Wielkiej Przesiadki odkupi od Ciebie auto nie zależnie od marki Twojego samochodu. Do kwoty upustu na nowego Hyundaia doliczy również premię. Te samochody są już tylko na wyciągnięcie ręki. Sięgniesz po nie?

Aktualna oferta promocyjna na auta marki Hyundai obowiązuje do odwołania lub wyczerpania zapasów. Szczegółowe informacje na temat modeli oraz oferty znajdują się na stronie www.hyundai.pl.

Przeczytaj również o Moto Gwiazda Jula

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia