Sławomir – kultowy samochód muzyka

0
118

Sławomir i Miłość w Zakopanem – kultowy samochód muzyka

Sławomir w bardzo krótkim czasie stał się prawdziwą gwiazdą polskiego internetu. Choć już od kilku lat pojawiał się na planie polskich filmów i seriali, to dopiero przygoda z muzyką przyniosła mu prawdziwą popularność. Piosenka Sławomira „Miłość w Zakopanem” stała się jedną z najpopularniejszych piosenek 2017 roku i osiągnęła poziom ponad 101 milionów wyświetleń. Sławomir znany jest jednak nie tylko ze swojej muzyki. Podobne zainteresowanie wzbudza jego wygląd, życie, podejście do świata oraz zamiłowanie do nietypowych samochodów.

Sławomir – kultowy Golf III z bogatym wyposażeniem

SławomirWywiad, w którym Sławomir opowiada o swoim wymarzonym samochodzie, stał się swego rodzaju legendą. Muzyk opowiada o swoim kultowym Golfie III, który „odzwierciedla jego wnętrze i osobowość”. Auto z 1997 roku ma klimatyzację, alufelgi, centralny zamek oraz „okna w prądzie”. Silnik diesel 1.9 TDI, manualna skrzynia biegów i skrzynia o mocy 110 KM i przebieg ponad 270 tys. km.
Nie do końca wiadomo, czy jest to inteligentna satyra gwiazd, które na samochody wydają miliony złotych czy prawdziwa słabość do starych, niemieckich samochodów. Niemniej jednak Golf III, którym jeździ autor “Miłości w Zakopanem” stał się autem kultowym i marzeniem niejednego fana motoryzacji.

Sławomir szuka samochodu dla żony

Sławomir 2Kilka tygodni temu w sieci pojawił się film, na którym Sławomir pokazuje kulisy poszukiwania samochodu dla ukochanej żony. Jakie były wymagania? W tym przypadku nie chodzi o napęd na 4 koła, mocny silnik czy luksusowe wykończenia. Zdaniem Sławomira idealny wybór dla jego żony to „pięciodrzwiowe auto w kombi, dobre radio i szyberdach”. Muzyk wybrał białego Golfa IV. Jak pokazuje nagranie, żona Sławomira nie była jednak zadowolona z wyboru i nie zgodziła się na zakup Golfa. Jesteśmy ciekawi, jak będą przebiegać kolejne poszukiwania.

Sławomir – kreacja na potrzeby popularności

Jedni się z niego śmieją, inni patrzą z zaskoczeniem, a jeszcze inni po prostu go polubili. Swoim stylem, podejściem do życia i samochodem Sławomir po prostu szokuje. Opierając się na konwencji prześmiewczości, kiczu i dystansu do świata, muzyk podbija serca milionów Polaków. W sieci można znaleźć wiele komentarzy, że jest to jedynie konwencja i maska na potrzeby popularności. Być może jest to prawda. Patrząc jednak na maski i pozy innych gwiazd, osoba Sławomira wzbudza wiele sympatii i pozytywnych emocji. Nic więc dziwnego, że internauci pokochali muzyka, który od wielu lat jeździ Golfem III.

Przeczytaj również:

Od lutego za mandat zapłacimy kartą