Muzyczny salon samochodowy INFINITI

87
salon samochodowy INFINITI

Muzyczny salon samochodowy INFINITI

Salony samochodowe dokładają wszelkich starań, aby stworzyć miły klimat oraz atmosferę, którą klienci zapamiętają na długo. Komfortowa i przestronna poczekalnia, kąciki zabaw dla dzieci, nowoczesne technologie i wnętrza w dobrym stylu stały się już standardem. W Polsce możemy pochwalić się jednymi z najnowocześniejszych salonów samochodowych w Europie i można śmiało powiedzieć, że na tym polu wyprzedzamy europejskie standardy. Muzyczny salon samochodowy INFINITI jest jednak czymś całkowicie nowym, czego do tej pory nie było.

Muzyczny salon samochodowy INFINITI

salon samochodowy INFINITIWrocławski salon Infiniti stworzył wyjątkowy kącik muzyczny, w którym klienci mogą umilić sobie czas spędzony w salonie. Piękne, nowoczesne wnętrze i wysokiej klasy samochody idealnie komponują się muzyką. Osoby odwiedzające salon mają do swojej dyspozycji hybrydowe pianino oraz gitarę. Co ciekawe muzyka grana przez klientów może rozchodzić się na cały salon, dzięki czemu odważni klienci mogą pochwalić się swoimi umiejętnościami. Infiniti pomyślało również o tych, którzy nie grają z pamięci lub, którzy chcą zagrać wyłącznie dla własnej przyjemności. W salonie dostępne są słuchawki, a także opracowania nutowe wielu popularnych utworów.

Muzyczny salon samochodowy INFINITI

salon samochodowy INFINITIKącik muzyczny funkcjonuje dopiero od niespełna miesiąca. Już teraz jednak można zauważyć, że nowy element wyposażenia cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem gości. Co piąta osoba odwiedzająca salon podchodzi do kącika, aby choć na chwilę chwycić za gitarę lub usiąść do pianina. Pasja do muzyki, hobby lub zwykła ciekawość sprawiają, że klienci chętnie spędzają czas przy gitarze i pianinie. Instrumenty muzyczne w takim miejscu zaskakują i przywołują wiele pozytywnych emocji. Można się więc spodziewać, że muzyczny salon samochodowi INFINITI rozpoczął nowy trend i już wkrótce takie miejsca pojawią się w innych salonach.

Muzyczny salon samochodowy INFINITI

salon samochodowy INFINITIInspiracją do stworzenia muzycznego salonu samochodowego były lotniska, na których pianina dla pasażerów są już niemal codziennością. Muzyka, kącik zabaw dla dzieci, pyszna kawa oraz poczekalnia, w której klienci nie tylko czekają na załatwienie swoich spraw, lecz także odpoczywają i relaksują się. Takie elementy sprawiają, że wizyta w salonie samochodowym kojarzy się z przyjemnością, gościnnością i relaksem, a dzięki temu dokonujemy zakupów z przyjemnością i większym przekonaniem o słuszności naszego wyboru.

Wizyta we wrocławskim salonie INFINITI to nowe doświadczenie, które po prostu warto przeżyć, nawet jeśli w najbliższym czasie nie planujemy zakupu nowego auta.

Przeczytaj również:

Sławomir – kultowy samochód muzyka