Moto Gwiazda Pewex

284

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Moto Gwiazda Pewex

Moto Gwiazda Pewex

Naszą dzisiejszą Moto Gwiazdą jest zespół Pewex. Tworzą go Krzysiek Milewski, Krzysiek Rządek (BBX) oraz Sandra Monika Majka (Sandra Yo Mayka). Grają szeroko pojętą muzykę taneczną myloną często z disco polo. Zespół powstał w 2010 roku, a już rok później wydał pierwszy album Haj$, Lan$ i Baun$ z wytwórnią Magic Records. Album promowały utwory dobrze nam znane m.in. „Dziunia” czy „Mam Yorka”. Niestety osoba reprezentująca płeć piękną nie mogła dotrzeć dzisiaj do nas, dlatego wywiad będzie tylko z chłopakami. 🙂

Moto Gwiazda Pewex

Moto Gwiazda Pewex

Obaj panowie mają prawo jazdy. Jeden lubi jeździć, drugi mniej. Jeden jeździ przepisowo, drugi łamie zasady. Który to który? Na pierwszy ogień Krzysiek Milewski to właśnie ten chłopak, który lubi mniej jeździć samochodem, miał 20 lat jak zdał prawo jazdy i robił je 2 lata. Jego pierwszym samochodem był seat cordoba rocznik 96. Jak to zażartował kolega jest niedzielnym kierowcą. Sam mówi, że jak trzeba to pojedzie ale woli się przejść a jak już trzeba to woli siedzieć jako pasażer. Natomiast drugi Krzysiek znany jako BBX prawo jazdy zdał od razu za pierwszym razem już w wieku 16 lat. Jego pierwszym samochodem był trabant kombi. Za to w późniejszych czasach jeździł naprawdę fajnymi autami m.in. mercedesem klasy s, BMW X5, Audi A6, A8. Widać, że lubi jeździć i lubi samochody. Sentymentalnym samochodem jednak było BMW e39, które było jego młodzieńczym marzeniem.

Moto Gwiazda Pewex

Moto Gwiazda Pewex

Jak to u chłopaków jest z mandatami? Z racji tego, że Milewski dużo nie jeździ, nie stwarza sytuacji by te mandaty dostawać. Przekroczenie prędkości to jeden z dwóch mandatów jakie otrzymał. Natomiast drugi Krzysiek dostał ich aż tyle, że nie jest w stanie zliczyć. To fakt, że bardzo dużo jeździ bo ok.40-50 000 km rocznie i taki kierowca częściej będzie miał kontrole. Lubi szybko jeździć ale jeździ również ostrożnie o czym  nam opowiedział.

Posłuchajcie całego wywiadu z zespołem Pewex 🙂

Moto Gwiazda Pewex 1

Moto Gwiazda Pewex 2

Moto Gwiazda Pewex 3

Przeczytaj także Moto Gwiazda Radek Liszewski

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia