Anuluj Dług sztuka manipulacji

207

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Anuluj Dług - zagrożenia finansowe przedsiębiorców

Anuluj Dług sztuka manipulacji

Nie ma darmowych lanczy. Nie ma też darmowych pokazów garnków, pościeli, noży a przede wszystkim darmowych badań. Jeśli ktoś do Ciebie dzwoni z takim zaproszeniem zadaj sobie pytanie „jaki w tym ma interes” a zrozumiesz, że jesteś manipulowany. O takich własnie oszustwach polegających na zaproszeniach osób starszych i samotnych celem ich oskubania na miejscu lub wkręcenia w wielotysięczne zobowiązania dziś Tomasz Parol opowie w audycji Anuluj Dług sztuka manipulacji.

Anuluj Dług sztuka manipulacji

Jest to proceder bardzo niebezpieczny i wykorzystujący wszelkie dostępne sztuczki wywierania wpływu oraz kruczki prawne przed którymi zwykły uczciwy człowiek rzadko potrafi sie obronić, ba nawet stając się ofiarą oszustwa często nie zdaje sobie z tego sprawy. Posłuchaj jak się to odmywa, na czym polega numer „na badania”, „na konsultacje lekarskie”, na „darmowe pokazy”, co zrobić by się nie dać wkręcić, nie stracić pieniędzy, a nawet może w konsekwencji mieszkania – bo i do tego czasem dochodzi – a przede wszystkim co zrobić, gdy już kupiłeś, podpisałeś, zapłaciłeś będąc „pod wrażeniem”. Można sobie pomóc nawet wtedy, ale liczy się czas oraz profesjonalna pomoc.

Anuluj Dług-sztuka manipulacji 1

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia