Bezpieczny Zakup Suzuki SX4 S-Cross Boosterjet 4wd 6at

644

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczny Zakup Suzuki SX4 S-Cross Boosterjet 4wd 6at

Bezpieczny Zakup Suzuki SX4 S-Cross Boosterjet 4wd 6at

Japończycy wiedzą co zrobić by o nich nie zapomnieć. W zeszłym roku Suzuki postanowiło odświeżyć model SX4 S-cross. I choć marce nigdy nie można było zarzucić luksusu i estetycznego podejścia do wyglądu samochodów, japoński producent postanowił nadać charakteru S-crossowi, który po liftingu zmienił to, co wcześniej zostawało pomijane. Jednak w tym przypadku zmiana wyglądu to raczej kosmetyczne wstawki w porównaniu do tego, co się dzieje pod maską – przybliży to Bezpieczny Zakup Suzuki SX4 S-Cross Boosterjet 4wd 6at.

Bezpieczny Zakup Suzuki SX4 S-Cross Boosterjet 4wd 6at 3

Więcej mocy, więcej momentu, co za tym idzie – więcej dynamiki. Downsizing znowu wziął górę, jednak wyszło to na dużą korzyść. Tutaj nawet poprzez delikatne wciśnięcie pedału czuć żwawą, szybką reakcję, w każdym zakresie obrotów. S-cross to właśnie ten model, który stawia nie na wygląd a na właściwości jezdne. Japończycy odrzucili wolnossące jednostki, aby na ich miejsce pojawiły się silniki turbodoładowane.  Najmocniejsza wersja, która wpadła do naszej redakcji ma pojemność 1400 cm i generuje 140 koni mechanicznych. Dodatkowo, współpracuje z napędem AllGrip, który z „automatu” ustala czy napęd 4×4 jest potrzebny w danym momencie. Tradycyjnie, napędzany jest głównie na przednią oś, a to ma swoje zalety przynajmniej jeśli chodzi o ekonomie. Średnie spalanie w naszym testowanym egzemplarzu wyniosło 6.1l/100km, a to jest całkiem niezły wynik. Można się spodziewać, że Suzuki SX4 S-cross może być konkurencją dla aut swojego segmentu. To co zrobiła Japońska marka, może okazać się strzałem w dziesiątkę. Ubrała model w to, czego mu brakowało, ale bez zbędnych bajerów, bez przepychu – zadbała o prostotę, ale nie tandetę. Prawdą jest stwierdzenie, że może dużo namieszać na rynku, przede wszystkim pod względem atrakcyjnej ceny.

 

Bezpieczny Zakup Suzuki SX4 S-Cross Boosterjet 4wd 6at 1

Bezpieczny Zakup Suzuki SX4 S-Cross Boosterjet 4wd 6at 2

Bezpieczny Zakup Suzuki SX4 S-Cross Boosterjet 4wd 6at 3

Bezpieczny Zakup Suzuki SX4 S-Cross Boosterjet 4wd 6at 4

Przeczytaj także Bezpieczny Zakup Suzuki Swift Boosterjet 2wd 6at i wideorejestrator mio mivue 786 wifi

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia