Najlepsze samochody gwiazd disco polo

4445
Samochody gwiazd disco polo - glowne

Samochody gwiazd disco polo. Czym jeżdżą Zenon Martyniuk, Tomasz Niecik i inni?

Samochody gwiazd disco polo to zazwyczaj sportowe, szybkie, luksusowe wozy. Choć w trasach koncertowych zazwyczaj poruszają się dużymi autami, które nie mają nic wspólnego z luksusem, to w czasie wolnym chętnie poruszają się szybkimi i drogimi autami. O kim mowa? Z pewnością większość z nas kojarzy Zenona Martyniuka, Tomasza Niecika czy Sławomira, których piosenki pobijają rekordy odtworzeń. Samochody gwiazd disco polo robią naprawdę niemałe wrażenie. Sprawdziliśmy, jakie auta gwiazdy polskiego disco wybierają najczęściej

Samochody gwiazd disco polo — Zenon Martyniuk

Samochody gwiazd disco polo - zenekO Zenku Martyniuku pisaliśmy już niejednokrotnie. Mówi się o nim „król polskiego disco polo” i nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ Martyniuk nie schodzi ze sceny już od ponad 30 lat. Jeśli myślicie, że Zenek posiada kolekcje Porsche lub Ferrari jesteście w błędzie. Gwiazdy disco polo mogłyby się od niego uczyć pragmatycznego podejścia do motoryzacji. Martyniuk jeździ Mercedesem ML 350. To SUV wyposażony w 3-litrowy silnik diesla o mocy 260 KM. Auto jest duże, wygodne i doskonale sprawdza się w długich trasach.

Samochody gwiazd disco polo — Tomasz Niecik

Samochody gwiazd disco polo - niecikNiejednokrotnie już podkreślaliśmy, że gwiazdy uwielbiają samochody niemieckich producentów. Ta zasada sprawdza się również w przypadku Tomasza Niecika, który podobnie jak Martyniuk jeździ Mercedesem. Autor piosenki „Cztery osiemnastki” zdecydował się jednak na nieco bardziej luksusowy model Mercedesa. Ceny białego CLS-a, którym od kilku miesięcy jeździ Tomasz Niecik zaczynają się od 215 tysięcy złotych. Biały Mercedes CLS to auto, którego nie sposób nie zauważyć. Zapewne nie każdemu takie auto przypadnie do gustu, to jedno jest pewne: obok takiej „gwiazdy” nie przejdziemy obojętnie.

Samochody gwiazd disco polo — Magdalena Narożna

Samochody gwiazd disco polo - naroznaZespół Piękni i Młodzi już od kilku lat podbija polską scenę disco polo. Wokalistka grupy, Magda Narożna jest jedną z najbardziej charyzmatycznych i rozpoznawalnych gwiazd. Kobieta już nie raz opowiadała o swojej miłości do samochodów. Szybkie, sportowe auta idealnie pasują zarówno do jej wizerunku, jak i charakteru. Narożna w przeciwieństwie do kolegów ze sceny nie wybrała samochodu marki mercedes. Od kilku miesięcy kobieta jeździ Lexusem LC 500. To piękne, sportowe coupé, które charakteryzuje się nowoczesnym designem, elegancką linią oraz supermocnym silnikiem V8 o mocy 477 KM. LC500 to zdaniem producenta „symbol awangardy”. Takie auto bez problemu może konkurować z niejednym Mercedesem.