Anuluj Dług – jak działają firmy windykacyjne?

511

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Anuluj Dług - jak działają firmy windykacyjne?

Anuluj Dług – jak działają firmy windykacyjne?

Anuluj Dług - jak działają firmy windykacyjne?Windykatorzy zatruwają Ci życie telefonując o różnych porach dnia i nocy? W najmniej odpowiednich momentach burząc spokój, wprowadzając w zakłopotanie czy wręcz doprowadzając do krańcowej irytacji? Czy wiesz, że bez względu na to, czy komuś byłeś kiedyś coś winien nie można im tego robić? Jest to stalking i nękanie, za które powinni zapłacić wysokie odszkodowanie. Czy wiesz, że telefony nękające od windykatora wcale nie świadczą że jesteś dłużnikiem? Jak się pozbyć tego problemu? Jak odzyskać spokój i na co trzeba szczególnie uważać aby w niefortunnie przeprowadzonej rozmowie nie uznać długu którego nie ma. O tym wszystkim opowie Tomasz Parol z Anuluj-Dlug.pl. Dzięki niemu powstała specjalna aplikacja  na smartfona Anuluj-Natrenta.pl chroniącą przed nadużyciami dzwoniących windykatorów oraz telemarketerów – przed którymi ostrzegaliśmy w poprzednim programie. Posłuchaj dzisiejszej audycji Anuluj Dług – jak działają firmy windykacyjne?

Anuluj Dług – jak działają firmy windykacyjne 1

Anuluj Dług – jak działają firmy windykacyjne 2

Anuluj Dług – jak działają firmy windykacyjne 3

Anuluj Dług – jak działają firmy windykacyjne 4

Posłuchaj też Anuluj Dług sztuka manipulacji

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia