Wojewódzki sprzedaje samochód – Czas na zmiany?

330

Wojewódzki sprzedaje samochód – Czas na zmiany?

Kuba Wojewódzki sprzedaje samochód, którym jeździ od niespełna dwóch lat. Zielone Lamborghini Aventador dziennikarza zostało wystawione na sprzedaż za 1 499 000 złotych. Jak twierdzi Wojewódzki „Idzie wiosna – czas na zmiany!”. Nie wiadomo jednak, jakie luksusowe auto jako kolejne zagości w garażu dziennikarza.

Wojewódzki sprzedaje samochód – Dziennikarz sprzedaje Lamborghini

Wojewódzki sprzedaje samochod

Zielone Lamborghini Aventador w wersji roadster to marzenie każdego fana szybkich samochodów. Auto zostało zakupione w salonie w 2016 roku, a jego obecny przebieg to 20 816 km. 2 metry szerokości, 4,8 metra długości oraz krzykliwy zielony kolor sprawiają, że to auto przyciągnie uwagę każdego. Wart również wspomnieć o silniku V12 oraz o mocy ponad 700 KM, dzięki którym auto rozpędza się do setki w niecałe 3 sekundy.

Wojewódzki sprzedaje samochód – używane auto za 1,5 miliona złotych

Wojewódzki sprzedaje samochód 2Dziennikarz podzielił się informacją o sprzedaży auta za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zapewnia, że Lamborghini nie było „bite”, oraz że nie zostało nabyte „od bezdomnego”. Patrząc na nie nie trudno zauważyć, że jest to stan idealny i widać, że auto pochodzi od pierwszego właściciela. Patrząc na doskonały stan samochodu oraz mały przebieg, cena Lamborghini aż tak nie przeraża. Oczywiście 1,5 miliona złotych to ogromne pieniądze, jednak bardzo często za dwuletnie auto tej klasy trzeba zapłacić o wiele więcej.

Co ciekawe, ci, którzy nie dysponują taką kwotą od ręki, mogą zastanowić się nad zakupem tego aura na raty. Trzeba się wówczas liczyć, że rata za Lamborghini Aventador Roadster LP7004 wyniesie minimum 26 288 zł miesięcznie.

Warto wspomnieć, że nie są to wszystkie opłaty związane z zakupem auta. Lamborghini dziennikarza jest obecnie zarejestrowane w Czechach. Osoba, która odkupi auto od dziennikarza, będzie je więc musiała zarejestrować w Polsce.

Wojewódzki sprzedaje samochód – czym teraz nas zaskoczy?

Publikując informację o sprzedaży Lamborghini, Kuba Wojewódzki od razu poprosił fanów, żeby zgadli, czym będzie jeździł od marca. Bentley, Porsche, Bugatti, a może kolejne Lamborghini? Wielu fanów podejrzewa, że dziennikarz tym razem odejdzie od luksusu i niczym Tom Hanks, zdecyduje się na kultowego Malucha, Syrenkę lub Poloneza.
Niezależnie od tego, co wybierze, jedno jest pewne: Kuba Wojewódzki z pewnością znów nas zaskoczy.

Przeczytaj również:

Bartosz Ostałowski – samochód driftera stanął w ogniu