Anuluj Dług – niezawisłość sądów

251

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Anuluj Dług – niezawisłość sądów

Anuluj Dług - niezawisłość sądów Czy niszczony, nękany, zastraszany polski obywatel przez windykatorów, instytucjonalnych oszustów lub różnych urzędników wymuszających pod byle pretekstem kolejne daniny czy kary ma prawo czuć się bezpiecznie, może liczyć na właściwą reakcję organów ścigania i obiektywizm polskich sądów? Ostatni wyrok „uniewinniający” sędziego o lepkich palcach zdaje się temu przeczyć. Sędziowie Sądu Najwyższego demonstracyjnie opowiedzieli się po stronie skompromitowanego kolegi stojąc na stanowisku, że ta sytuacja to krańcowe roztargnienie, a roztargnienie i cyrk, narażenie się na pośmiewisko i wiele innych zarzutów nie są wystarczające by przestał w imieniu Rzeczpospolitej sądzić innych. To jasny sygnał do plebsu, że kasta jest ponadto, wie lepiej, jest niedotykalna, że w naturalny sposób przy rozstrzygnięciu bliżej jej do każdego innego ze świecznika: polityka, wysokiego urzędnika, bogacza, korporacji czy innej osoby wpływowej. Tak Polaku-Szaraku który widziałeś to wszystko, sąd nie rozpatrzy obiektywnie sprawy, sądu w Polsce musisz się bać. Ale… tworzy się grupa prawników która będąc też z niższej warstwy zrobi wszystko by Cie obronić i te szanse wyrównać. O tym Tomasz Parol w dzisiejszym programie Anuluj Dług – niezawisłość sądów.

Anuluj Dług niezawisłość sądów 1

Anuluj Dług niezawisłość sądów 2

Anuluj Dług niezawisłość sądów 3

Anuluj Dług niezawisłość sądów 4

 

Posłuchaj także Anuluj Dług -jak działają firmy windykacyjne?

 

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia