Bezpieczny Zakup Skoda Fabia TSI kombi 90KM

254

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczny Zakup Skoda Fabia TSI kombi 90KM

Bezpieczny Zakup Skoda Fabia TSI kombi 90KM

Skoda to od lat numer jeden na polskim rynku. Fabia to już standard, zarówno w sprzedaży flotowej, jak i indywidualnej. Przystępna cena za mało awaryjne auto przystosowane do oczekiwań potencjalnych klientów. No bo nie bez powodu znajduje się na szczycie. Każdy może znależć coś dla siebie – w zależności od zasobności portfela. My akurat testowaliśmy skromniejszą wersję Fabii – 1.2 TSI generujący 90KM współpracujący z 5-biegową manualną skrzynią. Jednak III generacja Fabii to nie tylko „auto dla dziadków”, ale okazuje się, że dzięki wprowadzeniu możliwości różnorodnej konfiguracji może wkraść się w gusta dużo szerszej grupie odbiorców – przede wszystkim młodych ludzi. Posłuchaj Bezpieczny Zakup Skoda Fabia TSI kombi 90KM.

Bezpieczny Zakup Skoda Fabia TSI kombi 90KM

Auto nie jest symbolem luksusu, wszystko zaprojektowane jest na tyle skromnie, aby było tanio, i na tyle zmodernizowane, aby było czuć powiew świeżości i charakterystycznej praktyczności w jej prostocie. Oczywiście wygląd samochodu to jedno, cena to drugie, ale do tego pakietu dołącza przede wszystkim kwestia silnika. I tak jak przy zakupie firmowego samochodu pewnie nie jest to tak istotne, tak już dla klientów indywidualnych i owszem. Chyba nikt nie chciałby zakupić nawet najbardziej ekstrawaganckiego samochodu w niskiej cenie, które nie dawałoby sobie rady podczas jazdy. Na szczęście Fabia nie musi się tym martwić, bo nawet przy najmniejszym oferowanym silniku dynamika jazdy była bardzo imponująca. Do tego dołączmy ekonomię (średnie spalanie w naszym teście to 6.4l/100km) i cenę – bo postawową wersję kombi możemy zakupić już poniżej 50 tysięcy złotych. Auto rodzinne, auto firmowe – zwał jak zwał – Skoda raczej dalej będzie podążała tropem swojego sukcesu.

 

Bezpieczny Zakup Skoda Fabia TSI kombi 90KM 1

Bezpieczny Zakup Skoda Fabia TSI kombi 90KM 2

Bezpieczny Zakup Skoda Fabia TSI kombi 90KM 3

Bezpieczny Zakup Skoda Fabia TSI kombi 90KM 4

Zobacz także test Okiem Technicznym

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia