Bezpieczny Zakup VW Arteon TDI DSG7 240KM R Line

251

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczny Zakup VW Arteon TDI DSG7 240KM R Line

Bezpieczny Zakup VW Arteon TDI DSG7 240KM R Line

Volkswagen jest w pierwszej trójce najlepiej sprzedających się samochodów w Polsce. Świetne wyniki zapewnia kultowy Golf, który już od ponad 40 lat jest najchętniej kupowanym kompaktem na rynku nie tylko polskim ale i europejskim oraz Passat. Nowa propozycja Volkswagena – Arteon mimo tego, że nie jest samochodem w marce premium to coraz częściej wybierają go klienci właśnie tej klasy i nie ma czemu się dziwić. Technologia najnowszego modelu vw została przeszczepiona z Audi, jednego z najlepiej sprzedających się samochodów premium. Jest to wprawdzie jego tańszy zamiennik, ale wcale nie taki tani. W najuboższej wersji trzeba zapłacić 127 690 tys. złotych, jednak przy konfiguracji testowanego modelu kwota ta przewyższa już 200 tysięcy złotych. Jednak cena nadal jest mniejsza o kilkadziesiąt tysięcy złotych w podobnych konfiguracjach m.in. z Audi A5.

Bezpieczny Zakup VW Arteon TDI DSG7 240KM R Line

Arteon jest synonimem luksusu. Jest to największa limuzyna Volkswagena mierząca prawie 4,90 cm. Volkswagen pnie się cały czas w górę, by dojść do marki premium. Po poprzedniej porażce modelu, który również miał być skazany na sukces –cc – nie zraża się, a tworzy coś nowego. Jego następcę, który tym razem chyba ma szansę na powodzenie. Choć ma sportowe zacięcie, stworzony został z myślą o komfortowym podróżowaniu. Jest dynamiczny i nie ma co się dziwić mając 240KM pod maską. Jest to również ekonomiczne auto, które jadąc spokojnie, bez szaleństw, w zimę wyrobił się w 6 litrach – przy tak wielkim samochodzie jest to naprawdę dobry wynik. Hamowanie odbywało się w różnych warunkach i zawsze wynosiło poniżej 40 metrów.  Sukcesem Volkswagena jest to, że postawił na unifikację samochodów – nie wyglądają tak samo a jednak skrzynie biegów, silniki, płyty podłogowe, elementy zawieszenia są bliźniacze w samochodach marki, bo są po prostu dobre.

 

Bezpieczny Zakup VW Arteon TDI DSG7 240KM R Line 1

Bezpieczny Zakup VW Arteon TDI DSG7 240KM R Line 2

Bezpieczny Zakup VW Arteon TDI DSG7 240KM R Line 3

Bezpieczny Zakup VW Arteon TDI DSG7 240KM R Line 4

Bezpieczny Zakup VW Arteon TDI DSG7 240KM R Line 5

Przeczytaj także VW Arteon TDI DSG7 240KM R Line Babskim Okiem

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia