Petycja o wycofanie suszarek w Sejmie

248

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Zmiany dla kierowców. 14 dni na opłacenie mandatu

Petycja o wycofanie suszarek w Sejmie

Nasza akcja zbierania podpisów pod petycją do Ministra MSWiA została zauważona przez posłów z Wiejskiej. Okazuje się że trzeba było lat dobijania się by miejsce w którym tworzone jest prawo zobaczyło co z tym prawem dzieje się w praktyce. Oczywiście lepiej późno niż wcale, dobre jest to że dzięki Wam drodzy internauci mamy siłę, że dzięki Waszym podpisom w Sejmie można coś zrobić dla kierowców. Potrzebujemy nadal większej ilości podpisów by osiągnąć cel. Chcemy wycofania wadliwych i prawnie i technicznie urządzeń ale chcemy zwrotu kasy i punktów.  Udostępniajcie PETYCJĘ  dalej, to początek długiej drogi. Kliknij w baner a tam w ikonkę facebook, oczywiście zanim udostępnisz podpisz petycję.

Petycja

Zobacz konferencję prasową w Sejmie dotyczącą naszej akcji.

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia