Anuluj Dług – jak pozbyć się natręta?

300

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Anuluj Dług - jak pozbyć się natręta? 3

Anuluj Dług – jak pozbyć się natręta?

Anuluj Dług - jak pozbyć się natręta? Dlaczego windykator potrafi zamienić nasze życie w koszmar telefonami? Czy ma prawo wydzwaniać do nas bez przerwy tylko dlatego, że uznaje że jesteśmy mu winni pieniądze? No właśnie, czy na pewno jesteśmy dłużnikami i czy jesteśmy bezbronni wobec nękania połączeniami od aroganckich i natarczywych ludzi? A może to tylko manipulacja? Czemu ma służyć? Czy jeśli nie odbierzemy, nie porozmawiamy nas potem nie zlicytują? Co im po tym że nas wkurzą, że doprowadzą do tego iż zażądamy wytłumaczenia skąd ten dług? Że im nawrzucamy jak cholera? Zaraz zaraz, a może oto własnie idzie, byśmy zawiązali kontakt na jak najsilniejszym wzburzeniu? Oto potęga manipulacji windykacyjnych oszustów. Przybliży Wam ją jak zwykle Tomek Parol, właściciel Anuluj-Dlug.pl, opowie jak się bronić, jakie w ogóle maja prawa windykatorzy w porównaniu na przykład z komornikami (bo to nie to samo!) oraz opowie, jak w tego typu kłopotach pomoże wam jego nowa aplikacja na smartfony Anuluj-Natreta.pl. Posłuchaj audycji Anuluj Dług – jak pozbyć się natręta?

Anuluj Dług jak pozbyć się natręta? 1

Anuluj Dług jak pozbyć się natręta? 2

Anuluj Dług jak pozbyć się natręta? 3

Anuluj Dług jak pozbyć się natręta? 4

Anuluj Dług jak pozbyć się natręta? 5

 

Posłuchaj też audycji Anuluj Dług – jak działają firmy windykacyjne?

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia