Anuluj Dług – pomoc u adwokata czy działania na własną rękę ?

278

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Anuluj Dług - zagrożenia finansowe przedsiębiorców

Anuluj Dług – pomoc u adwokata czy działania na własną rękę ?

Anuluj Dług - pomoc u adwokata czy działania na własną rękę ?W Polsce wciąż w ostateczności idziemy do adwokata i radcy prawnego, często w ostatniej chwili albo gdy jest już za późno. Czemu tak się dzieje? Dlaczego pierwszym krokiem Niemca, Anglika czy Amerykanina gdy coś się dzieje złego jest wizyta u mecenasa, a w Polsce wciąż najpierw próbujemy sobie radzić sami lub wręcz poddajemy się w walce zamiast szukać od razu wsparcia u specjalisty? Czy naprawdę usługi profesjonalnych pełnomocników są takie drogie? Czy rzeczywiście „to i tak nic nie da, tylko się straci więcej”? Odpowie na te pytania Tomasz Parol z Anuluj-Dlug.pl – platformy która umożliwia dostęp do najlepszych mecenasów w Polsce od spraw finansowych za symboliczne pieniądze. Przy okazji warto się dowiedzieć jaka jest różnica między adwokatem a radcą prawnym, jak wybrać odpowiedniego mecenasa, jak zacząć współpracę i jak ona przebiega. Wreszcie co robić gdy nasz pełnomocnik nie spełnia naszych oczekiwań. Są też rzeczy, których Tomek nie powiedział. ale ważne, na przykłąd to, że stworzył aplikację na smartfona Anuluj-Natreta.pl która niedługo trafi na rynek, dzięki której każdy Polak będzie mógł mieć swojego mecenasa pod ręką i od ręki. Posłuchajcie Anuluj Dług – pomoc u adwokata czy działania na własną rękę?

Anuluj Dług – pomoc u adwokata czy działania na własną rękę ? 1

Anuluj Dług – pomoc u adwokata czy działania na własną rękę ? 2

Anuluj Dług – pomoc u adwokata czy działania na własną rękę ? 3

Anuluj Dług – pomoc u adwokata czy działania na własną rękę ? 4

Posłuchaj też Anuluj Dług – jak działają firmy windykacyjne?

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia