Po medal na Igrzyska Olimpijskie – Suzuki Motor Poland sponsoruje Polski Związek Bokserski

0
59
Suzuki Motor Poland

Po medal na Igrzyska Olimpijskie – Suzuki Motor Poland sponsoruje Polski Związek Bokserski

W miniony piątek odbyła się konferencja prasowa w Warszawie, na której oficjalnie ogłoszono, że Suzuki Motor Poland będzie sponsorem Polskiego Związku Bokserskiego. Japoński producent samochodów wspiera bokserów w przygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Polski Związek Bokserki otrzyma 4 samochody Suzuki oraz wsparcie finansowe – Pozyskane od Suzuki środki przekażemy na stypendia sportowe dla dziesięciu zawodników oraz trzech zawodniczek Kadry Narodowej Seniorów. Dofinansujemy również eventy organizowane z ramienia Polskiego Związku Bokserskiego: Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Feliksa Stamma, Memoriał Leszka Drogosza oraz mecze w ramach Światowej Konfrontacji Boksu Olimpijskiego. W kolejnych latach zamierzamy powrócić do rozgrywek ligowych oraz przywieźć medale olimpijskie z Tokio – mówi Leszek Piotrowski, Prezes Polskiego Związku Bokserskiego.

Suzuki Motor Poland

Suzuki Motor Poland stawia na rozwój sportu w Polsce

Suzuki Motor Poland mocno wspiera polski sport. W styczniu podpisał umowę sponsorską z Koroną Kielce a w lutym z Polskim Związkiem Koszykówki. Teraz przyszła pora na boks, dodajmy jeszcze, że wcześniej Suzuki było również sponsorem piłki ręcznej.

– Konsekwentnie realizujemy strategię Suzuki Way of Life, która polega na angażowaniu się marki w sport i wspieraniu profesjonalnych kadr sportowców. Chcielibyśmy, aby nasza aktywność w tym zakresie przełożyła się na rozwój dyscypliny i sukcesy reprezentacji Polski. Poprzez nasze działania chcemy dostarczać pozytywnych emocji sympatykom sportu i podnosić świadomość marki Suzuki – mówi Piotr Dulnik, Prezes Suzuki Motor Poland.

Suzuki Motor Poland umowa o współpracy z PZB podpisana

W ramach świadczeń gwarantowanych umową Suzuki uzyskuje między innymi: tytuł sponsora strategicznego Polskiego Związku Bokserskiego, umieszczenie logotypu Suzuki na strojach sportowych, branding maty ringowej, ringu i hali meczowej, prawo do dekoracji zawodników podczas zawodów oraz ekspozycje samochodów podczas zawodów. Polski Związek Bokserski zyskuje świadczenia finansowe i flotę samochodów składającą się z modeli Suzuki SX4 S-CROSS oraz Baleno.

Przeczytaj również Jak przygotować samochód na wiosnę kilka praktycznych porad