Bezpieczny Zakup Subaru XV Boxer Lineartronic

666

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczny Zakup Subaru XV Boxer Lineartronic

Bezpieczny Zakup Subaru XV Boxer Lineartronic

Subaru to trochę niszowa marka na tle innych japońskich gigantów – producentów. Prawdopodobnie większości osób kojarzy się ze sportem. No ale jak widać i ta marka wychodzi naprzeciw potrzebom rynku, który stawia na SUV-y i mniejsze „uterenowione”miejskie  crossovery. Duża ich część niestety bardziej utożsamia się z „miejskim” niż „uterenowionym”, bo tak jak podczas przechadzki z punktu A do punktu B sprawują się idealnie, tak już chociażby w małej, śnieżnej zaspie albo trudniejszym terenie nie potrafią sobie poradzić. Niestety, a raczej stety nie można tego powiedzieć o XV. Nie udaje on auta, które najpierw się chwali, a okazuje się, że nic nie potrafi. Więc przeciwnie – wygląda bardzo skromnie, nie narzuca się mocną, wyrazistą stylistyką, ale gdy tylko wsiądzie się za kółko tego czteronapędowca potrafi pokazać swoje waleczne umiejętności. Posłuchaj Bezpieczny Zakup Subaru XV Boxer Lineartronic

Bezpieczny Zakup Subaru XV Boxer Lineartronic

Rynek SUV-ów i crossoverów staje się coraz potężniejszy. Nic więc dziwnego, że każdy producent stara się stworzyć coś unikatowego, niepowtarzalnego. Patrząc na Subaru XV nie zobaczymy rewelacji stylistycznych (choć prezentuje się nawet bardziej niż poprawnie). Wnętrze również nie zaskakuje wszechobecnym luksusem, za to nadrabia przestronnością i komfortem podróżowania. Jak wszędzie- coś za coś. Jednak widać, że wszystko jest dopracowane z najwyższą staranością. Choć z pewnością, myślę że auto to przeznaczone jest dla kierowców, ktorzy nie tylko poruszają się na co dzień po zatłoczonym mieście, ale również lubią od czasu do czasu ruszyć w bardziej wymagającą trasę. Subaru XV z pewnością da sobie radę.

 

Bezpieczny Zakup Subaru XV Boxer Lineartronic 1

Bezpieczny Zakup Subaru XV Boxer Lineartronic 2

Bezpieczny Zakup Subaru XV Boxer Lineartronic 3

Bezpieczny Zakup Subaru XV Boxer Lineartronic 4

Bezpieczny Zakup Subaru XV Boxer Lineartronic 5

Zobacz również test Subaru XV Boxer Lineartronic – benzyna

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia