Anuluj Dług – windykator a komornik

417

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

30-dniowe polisy OC na celowniku

Anuluj Dług – windykator a komornik

Anuluj Dług - windykator a komornik Jest poważna różnica między windykatorem a komornikiem: ten pierwszy to zwykły prywatny frędzel, arogancki cham z którym nie powinniśmy rozmawiać, nie musimy się go bać i nic nam nie może zrobić, natomiast komornik to co innego, to organ egzekwujący wyroki sądowe, działający na podstawie i w granicach prawa. Tylko komornik może nam wejść na pensję czy emeryturę, zając konto bankowe, opieczentować mieszkanie, czy zlicytować samochód lub mieszkanie, windykator nigdy takich praw nie ma i mieć nie może, za to lubi udawać komornika. W programach Anuluj-Dlug.pl często Tomek Parol opowiada jak się bronić przed windykatorami, tym razem porusza temat obrony przed komornikiem. Jak działać? Czy komornik to rzeczywiście taki zły demon? A może swoją kiepską sławę to środowisko zawdzięcza tylko kilku czarnym owcom i własnie temu, że komornicy myleni są z firmami windykacyjnymi? O tym właśnie jest audycja Anuluj Dług – windykator a komornik.

Anuluj Dług windykator a komornik 1

Anuluj Dług windykator a komornik 2

Anuluj Dług windykator a komornik 3

Anuluj Dług windykator a komornik 4

 

Przeczytaj też Anuluj Dług -jak pozbyć się natręta?

Przeczytaj też, ile komornik zostawi na koncie w 2024 r.

 

 

 

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia