BMW serii 5 w wersji AC Schnitzer

443

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

BMW serii 5 w wersji AC Schnitzer

BMW serii 5 w wersji AC Schnitzer

W zeszłym roku miała miejsce premiera najnowszego BMW serii  5. Niemiecka firma tuningowa AC Schnitzer, znana z niekonwencjonalnych modyfikacji, długo się nie zastanawiała i zaraz po niej stworzyła „udoskonalony” projekt bawarki.  Jak wygląda propozycja popularnego tunera?

BMW serii 5 w wersji AC Schnitzer

Chip tuning BMW serii 5

AC Schnitzer przygotował zmiany zarówno do wersji sedan jak i kombi. Oczywiście, zmianie nie uległ tylko wygląd serii 5, ale przede wszystkim podrasowanie silników – dokładnie dwóch (w wersji 540i oraz 530d). Pierwsza, 3-litrowa jednostka benzynowa otrzymała dodatkowych 60 KM pod maską, co sprawiło że generuje teraż aż 400KM. Z kolei silnik wysokoprężny (o poj. 3l) został wzmocniony o 50KM co daje efekt 365 KM.

BMW serii 5 w wersji AC Schnitzer

BMW serii 5 – zmiany w wyglądzie

Jak w każdym tuningu największe zmiany zachodzą w wyglądzie. Co uległo ulepszeniom? AC Schnitzer pokusił się o obniżenie zawieszenia. W tylnich zderzakach pojawiły się efektowne dyfuzory z czterema końcówkami układu wydechowego. Dodatkowo, w wersji tuningowanej nie mogło zabraknąć charakterystycznych spojlerów zarówno na klapie bagażnika jak i z przodu pojazdu dostępnych w każdej z wersji nadwoziowej. Wszystko uzupełniają 20 calowe obręcze kół wykonane ze stopów lekkich. Zresztą zobaczcie sami jak prezentuje się BMW serii 5 w wersji AC Schnitzer.

 

Przeczytaj też : Tuning oświetlenia w samochodzie

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia