Anuluj Dług – prawo jest po Twojej stronie

428

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

TSUE wydało korzystny wyrok dla Frankowiczów
TSUE wydało korzystny wyrok dla Frankowiczów

Anuluj Dług – prawo jest po Twojej stronie

Anuluj Dług - prawo jest po Twojej stronieWiele osób po wkroczeniu w ich życie komornika natychmiast się poddaje. Odbierają go jak bezwzględnego egzekutora, terminatora-cyborga, któremu po prostu nie można się skutecznie przeciwstawić. Tymczasem komornik to tylko organ państwa, który ma zadanie doprowadzić do realizacji zobowiązań zasądzonych przez sąd i pomóc wierzycielowi odzyskać od dłużnika należne mu pieniądze. Organ, który nie tylko działa na podstawie przepisów prawa, korzysta z wielu uprawnień, ale też prawu podlega – a zatem w wielu przypadkach wyspecjalizowany prawnik powinien pomóc się przed komornikiem obronić. Ba, doprowadzić do zawieszenia egzekucji, jej umorzenia czy też nawet do odwrócenia jej wektora. No właśnie, czy wiesz, że prawnikom z Anuluj-Dlug.pl już się zdarzyło tak zadziałać, ze ten sam komornik, który na wniosek firmy windykacyjnej złupił rzekomego dłużnika później musiał nie tylko zwrócić koszty ale też wejść na konto wielkiego windykatora, by zabrane wcześniej pieniądze odzyskać? Jak to możliwe i jak się skutecznie bronić przed nadużyciami komorników oraz jak oni w ogóle działają opowie Tomasz Parol, szef Anuluj Dług i właściciel apki Anuluj-Natreta.pl

Anuluj Dług – prawo jest po Twojej stronie 1

Anuluj Dług – prawo jest po Twojej stronie 2

Anuluj Dług – prawo jest po Twojej stronie 3

Anuluj Dług – prawo jest po Twojej stronie 4

 

Posłuchaj również Anuluj Dług -windykator a komornik

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia